Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Wrocław

lipomodeling piersi, lipo-augmentacja biustu, reimplantacja autogennej tkanki tłuszczowej więcej »

KONSULTACJE ONLINEWrocław, ul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

4,7 / 5  (497 opinii)  rozwiń

Zabieg w znieczuleniu ogólnym, po zabiegu mały dyskomfort, wiec należało zażywać tabletki przeciwbólowe. Ogólnie szybki powrot do formy ~ Marzena (Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową, dr hab. n. med. Andrzej Bieniek)

 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 9 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  od 150 zł
Zadzwoń:  71 305pokaż numerCzynny terazJesteśmy teraz dostępni - zadzwoń

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Wrocław - informacje

Sprzęt medyczny w Chiroplastica Sprzęt medyczny w Chiroplastica

Chirurdzy plastyczni powiększają piersi silikonowymi implantami anatomicznymi lub okrągłymi oraz wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego. Kolejną metodą jest powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową, pobraną wcześniej z brzucha lub ud podczas liposukcji. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym. Po nim należy przestrzegać pooperacyjnych zaleceń lekarskich.

Operacje plastyczne piersi we wrocławskich klinikach

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica oferuje powiększanie piersi metodą BEAULI (Breast Augmentation by Lipotransfer) czyli poprzez przeszczep własnego tłuszczu. Chirurg plastyczny dr n. med. Ireneusz Siewiera, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, przeprowadza także operacje powiększenia piersi okrągłymi implantami silikonowymi.

Lipomodeling piersi wykonuje również chirurg plastyczny dr Marek Poul z Gabinetu Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu, uczestnik warszawskiego kursu z zakresu powiększania piersi implantami Mentor w 2012 roku. Oprócz powiększania piersi tłuszczem lekarz proponuje wymodelowanie piersi, jeśli zachodzi potrzeba poprawienia ich kształtu i podniesienia.

Dr Poul przyjmuje pacjentów także w gabinecie Medic Beauty, gdzie powiększa piersi implantami formy Natrelle z kohezyjnym żelem silikonowym. Jego współpracownik chirurg plastyczny dr n. med. Marek Węgrzyn, uczestnik czeskiego kursu na temat krótkoterminowych efektów przeszczepu tkanki tłuszczowej, koryguje wielkość piersi implantami marki mentor zatwierdzonymi przez FDA (Agencja Żywności i Leków).

Reimplantacja autogennej tkanki tłuszczowej w obrębie piersi jest możliwa w klinice chirurgii plastycznej Prestige Clinic, która dodatkowo zajmuje się organizacją dojazdu i zakwaterowania pacjentów zza granicy. Plastyka piersi jest tu przeprowadzana przez chirurga plastyka dr Piotra Rataja, należącego do Towarzystwa Chirurgów Polskich. Lekarz wykonuje również chirurgiczny lifting opadających piersi.

W klinice Wiatroszak ESTmedica oprócz powiększania piersi metodą CAL czyli własną tkanką tłuszczową oferowana jest augmentacja piersi implantami poliuretanowymi firmy POLYTECH Health & Aesthetics GmbH, wypełnionymi usieciowanym żelem silikonowym odpornym na trwałe odkształcenia. Chirurg plastyczny dr Marcin Wiatroszak, który w 2014 roku uczestniczył w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. "Chirurgia rekonstrukcyjna i estetyczna piersi", nieoperacyjnie powiększa piersi wstrzyknięciami z preparatu Macrolane na bazie kwasu hialuronowego. W ofercie Wiatroszak ESTmedica jest dostępna mezoterapia rewitalizująca i ujędrniająca skórę na dekolcie.

W placówce Chirurgia Plastyczna Henryk Knakiewicz wykonywany jest tzw. lipofilling, podczas którego pobiera się tkankę tłuszczową z brzucha lub ud, aby wykorzystać ją w powiększaniu piersi własną tkanką tłuszczową - tzw. lipo-augmentacja biustu. Chirurg plastyk dr Mateusz Knakiewicz, który w 2009 uczestniczył w kursie na temat stosowania powiększającego piersi wypełniacza Macrolane, proponuje powiększanie piersi implantami anatomicznymi. Jego współpracownikiem jest specjalista chirurgii plastycznej lek. Michał Knakiewicz, uczestnik warsztatów "Powiększanie piersi - techniki pomiarowe. Metoda BioDIMENSIONAL.", wykonuje plastykę asymetrycznych piersi. W klinice można poddać się rewitalizacji aparatem Radiage, wytwarzającym fale radiowe ujędrniające skórę dekoltu.

Dr Włodzimierz Sidorowicz z kliniki chirurgii plastycznej Aleksandra dokonuje przeszczepów tłuszczu z innych rejonów ciała w celu zwiększenia rozmiaru piersi. Oprócz tego w klinice Aleksandra wykonuje się modelowanie wiotkiego biustu i całkowite rekonstrukcje po operacjach usunięcia części lub całej piersi.

Cena lipo-augmentacja piersi we Wrocławiu i w Wielkiej Brytanii

Sala operacyjna w Prestige Clinic Sala operacyjna w Prestige Clinic

W londyńskiej The Private Clinic of Harley Street operacja powiększania piersi własnym tłuszczem to koszt 4,200 funtów czyli ok. 22 000 zł i może on wzrosnąć w zależności od okolicy ciała, z której pozyskuje się tkankę tłuszczową. W Polsce cena tego samego zabiegu jest niższa, dlatego turyści medyczni decydują się na plastykę piersi w polskich klinikach chirurgii plastycznej, które dodatkowo pomagają w organizacji dojazdów i zakwaterowania. Wrocław to miasto wybierane nie tylko przez pacjentów zza oceanu, ale również z sąsiednich Niemiec. Zagraniczni goście mogą zwiedzić tu pałace: Ballestremów i Landeshaus, wieże ciśnień przy Al. Wiśniowej oraz Rynek ze Starym Ratuszem. 

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 9 000 zł do 9 500 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 15 500 zł
 • Kraków od 5 000 zł do 15 000 zł
 • Katowice od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 14 000 zł
 • Łódź od 7 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 8 000 zł
 • Tychy od 8 500 zł
 • Kielce od 11 500 zł do 15 500 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł
 • Toruń od 5 000 zł do 12 000 zł
 • Zielona Góra od 12 000 zł do 16 000 zł
Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową cena »

Usługa powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.