Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Wrocław

Synonimy: lipomodeling piersi, lipo-augmentacja biustu, reimplantacja autogennej tkanki tłuszczowej więcej »

Filtruj wyniki
Wrocław  ul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

ocena 4.7 / 5 (150 opinii) - zobacz opinie »zobacz »
"Klinika super , czysta , pracownicy bardzo uprzejmi , jedzenie pyszne 😁" 

Oferujesz powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową we Wrocławiu?

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Chiroplastica Gabinet zabiegowy w Chiroplastica

Chirurdzy plastyczni powiększają piersi silikonowymi implantami anatomicznymi lub okrągłymi oraz wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego. Kolejną metodą jest powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową, pobraną wcześniej z brzucha lub ud podczas liposukcji. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym. Po nim należy przestrzegać pooperacyjnych zaleceń lekarskich.

Operacje plastyczne piersi we wrocławskich klinikach

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Ars Estetica oferuje powiększanie piersi metodą BEAULI (Breast Augmentation by Lipotransfer) czyli poprzez przeszczep własnego tłuszczu. Chirurg plastyczny dr n. med. Ireneusz Siewiera, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, przeprowadza także operacje powiększenia piersi okrągłymi implantami silikonowymi.

Lipomodeling piersi wykonuje również chirurg plastyczny dr Marek Poul z Gabinetu Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu, uczestnik warszawskiego kursu z zakresu powiększania piersi implantami Mentor w 2012 roku. Oprócz powiększania piersi tłuszczem lekarz proponuje wymodelowanie piersi, jeśli zachodzi potrzeba poprawienia ich kształtu i podniesienia.

Dr Poul przyjmuje pacjentów także w gabinecie Medic Beauty, gdzie powiększa piersi implantami formy Natrelle z kohezyjnym żelem silikonowym. Jego współpracownik chirurg plastyczny dr n. med. Marek Węgrzyn, uczestnik czeskiego kursu na temat krótkoterminowych efektów przeszczepu tkanki tłuszczowej, koryguje wielkość piersi implantami marki mentor zatwierdzonymi przez FDA (Agencja Żywności i Leków).

Reimplantacja autogennej tkanki tłuszczowej w obrębie piersi jest możliwa w klinice chirurgii plastycznej Prestige Clinic, która dodatkowo zajmuje się organizacją dojazdu i zakwaterowania pacjentów zza granicy. Plastyka piersi jest tu przeprowadzana przez chirurga plastyka dr Piotra Rataja, należącego do Towarzystwa Chirurgów Polskich. Lekarz wykonuje również chirurgiczny lifting opadających piersi.

W klinice Wiatroszak ESTmedica oprócz powiększania piersi metodą CAL czyli własną tkanką tłuszczową oferowana jest augmentacja piersi implantami poliuretanowymi firmy POLYTECH Health & Aesthetics GmbH, wypełnionymi usieciowanym żelem silikonowym odpornym na trwałe odkształcenia. Chirurg plastyczny dr Marcin Wiatroszak, który w 2014 roku uczestniczył w Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. "Chirurgia rekonstrukcyjna i estetyczna piersi", nieoperacyjnie powiększa piersi wstrzyknięciami z preparatu Macrolane na bazie kwasu hialuronowego. W ofercie Wiatroszak ESTmedica jest dostępna mezoterapia rewitalizująca i ujędrniająca skórę na dekolcie.

W placówce Chirurgia Plastyczna Henryk Knakiewicz wykonywany jest tzw. lipofilling, podczas którego pobiera się tkankę tłuszczową z brzucha lub ud, aby wykorzystać ją w powiększaniu piersi własną tkanką tłuszczową - tzw. lipo-augmentacja biustu. Chirurg plastyk dr Mateusz Knakiewicz, który w 2009 uczestniczył w kursie na temat stosowania powiększającego piersi wypełniacza Macrolane, proponuje powiększanie piersi implantami anatomicznymi. Jego współpracownikiem jest specjalista chirurgii plastycznej lek. Michał Knakiewicz, uczestnik warsztatów "Powiększanie piersi - techniki pomiarowe. Metoda BioDIMENSIONAL.", wykonuje plastykę asymetrycznych piersi. W klinice można poddać się rewitalizacji aparatem Radiage, wytwarzającym fale radiowe ujędrniające skórę dekoltu.

Dr Włodzimierz Sidorowicz z kliniki chirurgii plastycznej Aleksandra dokonuje przeszczepów tłuszczu z innych rejonów ciała w celu zwiększenia rozmiaru piersi. Oprócz tego w klinice Aleksandra wykonuje się modelowanie wiotkiego biustu i całkowite rekonstrukcje po operacjach usunięcia części lub całej piersi.

Cena lipo-augmentacja piersi we Wrocławiu i w Wielkiej Brytanii

dr n. med. Ahmed Elsaftawy (chirurg ogólny, chirurg ręki) dr n. med. Ahmed Elsaftawy (chirurg ogólny, chirurg ręki)

W londyńskiej The Private Clinic of Harley Street operacja powiększania piersi własnym tłuszczem to koszt 4,200 funtów czyli ok. 22 000 zł i może on wzrosnąć w zależności od okolicy ciała, z której pozyskuje się tkankę tłuszczową. W Polsce cena tego samego zabiegu jest niższa, dlatego turyści medyczni decydują się na plastykę piersi w polskich klinikach chirurgii plastycznej, które dodatkowo pomagają w organizacji dojazdów i zakwaterowania. Wrocław to miasto wybierane nie tylko przez pacjentów zza oceanu, ale również z sąsiednich Niemiec. Zagraniczni goście mogą zwiedzić tu pałace: Ballestremów i Landeshaus, wieże ciśnień przy Al. Wiśniowej oraz Rynek ze Starym Ratuszem. 

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 9 000 zł do 16 000 zł
 • Warszawa od 6 000 zł do 15 500 zł
 • Katowice od 5 000 zł do 20 000 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 15 000 zł
 • Kraków od 5 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 8 000 zł
 • Łódź od 4 000 zł
 • Tychy od 7 000 zł do 9 000 zł
 • Lubin od 8 000 zł
 • Kielce od 10 000 zł do 14 000 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł
 • Szczecin od 12 000 zł do 15 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska