Powiększanie piersi Gdańsk

Szukasz kliniki chirurgii plastycznej w Gdańsku? Jesteś ciekawa, gdzie można wszczepić implanty najtaniej? Dobrze trafiłaś! Poniżej prezentujemy listę 5 klinik w Trójmieście, które posiadają w swoich ofertach powiększanie biustu różnymi metodami. Zapoznaj się z nimi i wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami szybko i wygodnie umówisz się na wizytę konsultacyjną, w trakcie której lekarz zaproponuje Ci najlepszą metodę zabiegową.

Gdańsk, ul. Wileńska 44

Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

4,3 / 5  (2022 opinii)  rozwiń

Zabieg przebiegł bez problemów, Pan Doktor Jankau to świetny lekarz, zna się na tym co robi! Opieka po operacji również bardzo dobra. ~ Agnieszka (Powiększanie piersi implantami anatomicznymi, dr hab. n. med. Jerzy Jankau)

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 14 700 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 14 700 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  300 zł
Gdańsk, Al. Grunwaldzka 549

Piękno i Medycyna Dr Pernak

ocena 4,8 / 5 (22 opinie) - zobacz opinie »zobacz »

Bardzo miła obsługa oraz bardzo przyjemny sympatyczny i kompetentny lekarz, dokładnie wytłumaczył przebieg zabiegu !! ~ Monika

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 11 400 zł

  + cena implantu (3600 - 5000 zł)

 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 11 400 zł

  + cena implantu (3600 - 5000 zł)

 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową 10 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  bezpłatnie

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Sopot, ul. Jana Jerzego Haffnera 10 lok. 2

ORCHID Centrum Zdrowia i Urody

4,4 / 5  (95 opinii)  rozwiń

Efekt taki jak chciałam, brak efektu sztuczności na czym najbardziej mi zależało ~ Izabela (Powiększanie biustu, dr hab. n. med. Jerzy Jankau)

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 14 500 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 14 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Operacja piersi w Gdańsku - informacje

W trakcie zabiegu powiększania piersi implantami silikonowymi są one umieszczane pod mięśniem piersiowym każdej z piersi w celu zwiększenia ich rozmiaru i poprawy kształtu. Zaletą silikonu jest obojętna substancja, która nie wchodzi w reakcje z płynami ustrojowymi ani tkankami, nie stanowiąc tym samym ryzyka reakcji zapalnych czy immunologicznych. Panie, które nie chciałyby jednak korzystać z tej metody, mogą zdecydować się na powiększanie biustu własnym tłuszczem.

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Chirurgia plastyczna w Gdańsku

Rodzaj operacji piersi jest dobierany indywidualnie do każdej pacjentki, o czym decyduje m. in. wielkość piersi oraz stan gruczołów piersiowych. Odpowiednia technika zabiegowa zostaje zaproponowana pacjentce podczas wizyty konsultacyjnej. Zapisać się na nią można m.in. do placówki Piękno i Medycyna Dr Pernak, która dołączyła do Tourmedica.pl zimą 2018 roku.

W położonej w dzielnicy Oliwa klinice, operacje biustu przeprowadza doświadczony specjalista, jakim jest lek. Mikołaj Pernak. Chirurg ten nie zaprzestaje podnoszenia swoich kwalifikacji. Przechodzi kolejne kursy i zdobywa nowe dyplomy i certyfikaty, by móc dzięki temu zapewnić odwiedzającym jego gabinet pacjentkom jak najlepszą jakość usług.

Implanty piersiowe w Trójmieście

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Powiększanie biustu w Gdańsku oferuje pacjentkom Centrum Zdrowia Swissmed, położone w dzielnicy Piecki-Migowo. W placówce można poddać się zabiegom takim jak m.in.:

 • powiększanie piersi implantami anatomicznymi
 • powiększanie piersi implantami okrągłymi
 • wymiana implantów piersiowych
 • podniesienie piersi
 • podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami

Panie, które chciałyby odwiedzić klinikę plastyczną w Sopocie, mogą się wybrać do Centrum Zdrowia i Urody ORCHID. Operacje piersi przeprowadzają tutaj dr n. med. Wojciech Jasek oraz lek. Piotr Ziajka. Wśród dostępnych zabiegów znajdują się m.in. powiększanie piersi implantami anatomicznymi lub okrągłymi, a także plastyka wciągniętych brodawek piersiowych.

Gdzie na operację biustu?

Dr hab. n. med. Alicja Renkielska, specjalista chirurgii plastycznej, jest kierownikiem Kliniki Chirurgii Plastycznej i swoją indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską prowadzi w Gdańsku Wrzeszczu, gdzie świadczy pełną ofertę w zakresie korekcji piersi. Koszt zabiegu powiększania biustu obejmuje znieczulenie ogólne, 1 dobę pobytu w szpitalu oraz wszystkie opatrunki i konsultacje, a w procedurze wykorzystywane są implanty firmy Mentor. Oferta przewiduje także możliwość korekcji brodawek piersiowych. Wszystkie duże zabiegi realizowane są m. in. w Clinica Medica w Gdyni.

Wszczepieniem implantów piersiowych w celu poprawy kształtu i rozmiaru biustu zajmują się również specjaliści Perfect Medica, rodzaj i wielkość wkładki dobierając indywidualnie do budowy anatomicznej klatki piersiowej pacjentki, możliwości biologicznych tkanek oraz oczekiwań. Dobór implantu uzależniony jest również od objętości wybranej protezy, jego typu oraz kształtu. Implant jest tu wszczepiany poprzez cięcie w fałdzie podpiersiowym, cięcie wokół otoczki brodawki lub pod pachą. Zespół medyczny tworzy m. in. lek. med. Irena Grobelny, specjalista chirurgii plastycznej.

Pozostałe gdańskie placówki

Paniom z niewielkim biustem bądź z problemem spadku jego jędrności np. po karmieniu piersią, zabiegi powiększenia lub podniesienia piersi oferuje również Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas. Procedura jest także doskonałym wskazaniem dla pań z widoczną asymetrią biustu. Nowoczesny ośrodek zdrowia działa na rynku prywatnych usług medycznych w formie przychodni oraz oddziału chirurgii jednego dnia. Specjalistą chirurgii plastycznej w Centrum jest dr hab. n. med. Jerzy Jankau, członek m. in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Powiększanie piersi za pomocą protez w przypadkach niedorozwoju lub zaniku piersi to oferta Sopockiej Fabryki Urody dr n. med. Janusza Zdzitowieckiego. Wkładki z elastomeru silikonowego (implanty) wypełnione silikonem lub roztworem wodnym soli kuchennej, ich rodzaj, wielkość i kształt są dobierane podczas konsultacji i zależą m. in. od tego, czy wielkość piersi pacjentki jest wrodzona, czy może stanowi następstwo zmian po przebytym macierzyństwie. Szczegółowy wywiad ustala wszystkie aspekty zabiegu, po którym pacjentki przebywają w luksusowej klinice przez okres 1 doby.

Mammoplastykę świadczy również lek. med. Daria Dobaczewska, specjalista z chirurgii ogólnej, specjalista z chirurgii plastycznej, która posiada szerokie doświadczenie w zakresie zabiegów chirurgii rekonstrukcyjnej, m.in. rekonstrukcji piersi po mastektomii. Związana z Kliniką Chirurgii Plastycznej Gdańskiego UM na stanowisku starszego asystenta, w ramach swojej praktyki – Chirurgia Plastyczna Daria Dobaczewska – stosuje zarówno implanty okrągłe, jak i anatomiczne, a metoda pozwala także na korekcję niewielkiego stopnia opadania piersi.

Powiększenie biustu w Gdańsku. Cena zabiegu

Koszt, jaki trzeba ponieść w związku z operacją piersi zależy przede wszystkim od wybranej metody zabiegowej. Najtańsze jest powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową - to wydatek rzędu 10 tys. zł. Za implanty piersiowe trzeba zapłacić z kolei od 11,4 tys. do 17,5 tys. zł.

Powiększanie piersi - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 10 000 zł do 17 850 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 18 000 zł
 • Wrocław od 9 000 zł do 17 000 zł
 • Katowice od 5 000 zł do 20 000 zł
 • Łódź od 7 000 zł do 16 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 16 000 zł
 • Szczecin od 12 000 zł do 25 000 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 15 000 zł
 • Bydgoszcz od 12 792 zł do 15 000 zł
 • Tychy od 8 500 zł
 • Zielona Góra od 12 000 zł do 16 000 zł
Powiększanie piersi cena »

Usługa powiększanie biustu w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Wejherowo oraz Starogard Gdański.