Powiększanie piersi Łódź

Łódź to jedno z wielu polskich miast, w których można poddać się powiększaniu biustu - najpopularniejszej operacji plastycznej. Poniżej znajdziesz listę 5 klinik chirurgii plastycznej, które są w stanie zaproponować swoim pacjentkom różne metody operacji piersi. Zapoznaj się z nią i sprawdź, gdzie w Łodzi wszczepisz implanty najtaniej. Pamiętaj, by najpierw umówić się na wizytę konsultacyjną, podczas której chirurg wybierze najlepszą dla Ciebie metodę zabiegową.

KONSULTACJE ONLINEŁódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26

Pulsmed

3,9 / 5  (544 opinii)  rozwiń

To była najlepsza decyzja w moim życiu. Co prawda jeszcze się nie zeszły tak jak powinny, ale to tylko kwestia czasu. ~ Hanna (Powiększanie piersi implantami anatomicznymi, dr n. med. Paweł Pisera)

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 12 200 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 12 200 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 7 000 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową wraz z komórkam... od 8 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Operacja piersi w Łodzi - informacje

Najpopularniejszymi obecnie implantami piersiowymi są implanty solne oraz silikonowe. Decyzję o ich wyborze podejmuje chirurg plastyczny wspólnie z pacjentką, podczas wizyty konsultacyjnej. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, a cięcia przeprowadza się wokół otoczki lub w fałdzie podpiersiowym. Najbardziej naturalny efekt zabiegu daje umieszczenie implantu pod mięśniem piersiowym większym, z uwagi na większy rozmiar tkanek przykrywających protezę.

Gabinet zabiegowy w Este l'arte Gabinet zabiegowy w Este l'arte

Jaką klinikę chirurgii plastycznej w Łodzi wybrać?

Specjaliści Kliniki Chirurgii Plastycznej Este l’arte wyjaśniają, że o doborze konkretnej metody operacji piersi decyduje kilka czynników, przede wszystkim parametry klatki piersiowej, budowa biustu, charakter gruczołów piersiowych oraz oczekiwania pacjentki. W placówce położonej w łódzkiej dzielnicy Bałuty implanty piersiowe wszczepia dr hab. n. med. Jan Rykała, chirurg ogólny i plastyczny z wieloletnim doświadczeniem. W ofercie placówki znajdują się takie zabiegi, jak m.in. powiększanie biustu implantami anatomicznymi oraz podniesienie piersi wraz z ich powiększaniem.

Implanty w łódzkiem. Gdzie najlepiej?

Kolejną kliniką plastyczną w Łodzi, która posiada w swojej ofercie operacje piersi, jest gabinet prywatny dr n. med. Ryszarda Bratosia, zlokalizowany w dzielnicy Polesie. Ten doświadczony specjalista stosuje sprawdzone metody zabiegowe, wysokiej jakości sprzęt oraz materiały medyczne, które pozwalają zachować najwyższe bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Również znajdujący się w Śródmieściu Prywatny Szpital Pulsmed jest w stanie zaproponować różne metody operacji piersi. W placówce wykonuje je świetny fachowiec, jakim jest dr n. med. Paweł Pisera.

Chirurgia plastyczna w Łodzi

Gabinet zabiegowy w Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna Gabinet zabiegowy w Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna

Operacja piersi to bardzo popularny zabieg - nic dziwnego, że w swojej ofercie ma go wiele klinik. Na liście łódzkich placówek, w których można poddać się powiększaniu biustu, znajdują się również:

 • Dream-Med (Bałuty)
 • Velvet Clinic (Polesie)

Warto pamiętać, że przed umówieniem się na wszczepienie implantów piersiowych, należy udać się do specjalisty na wizytę kwalifikującą do zabiegu.

Gdzie jeszcze powiększyć piersi?

Zniekształcenia wrodzone, pourazowe czy pochorobowe leczą specjaliści Klinika Chirurgii Plastycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. N. Barlickiego, świadcząc w kategorii zabiegów płatnych także operacje estetyczne. Korekcje w zakresie twarzy i ciała, uzupełniają zabiegi powiększenia, zmniejszenia i podniesienia piersi. Kierownikiem Oddziału Klinicznego Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej z Odcinkiem dla Dzieci jest dr hab. n. med. prof. UM w Łodzi – Bogusław Antoszewski, specjalista z chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej.

Z Oddziałem Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Norberta Barlickiego w Łodzi, związany jest również na stanowisku z-cy Ordynatora, dr n. med. Paweł Pisera, specjalista chirurgii plastycznej. Swoje usługi świadczy ponadto we współpracy z Medical Margaret Spa oraz kwalifikuje do zabiegów plastycznych w Prywatnym Szpitalu Pulsmed, wykonując operacje także w zakresie chirurgii piersi. Procedury obejmują augmentacje z użyciem implantów, podniesienie oraz zmniejszenie biustu, jak również jego lifting.

Medical Margaret Spa to kolejny, wspomniany już ośrodek, gdzie szeroką ofertę zabiegów estetycznych w zakresie twarzy i ciała, uzupełnia panel chirurgii plastycznej, w ramach którego swoje usługi świadczy dr n. med. Paweł Pisera. Chcąc skorzystać z doświadczenia i wiedzy tego łódzkiego specjalisty, możemy zdecydować się na ofertę placówki, która w zakresie korekcji piersi obejmuje ich podniesienie, pomniejszenie oraz powiększanie z użyciem implantów oraz tkanki tłuszczowej z zastosowaniem komórek macierzystych.

Małe piersi skorygujemy również w Specjalistycznych Gabinetach Lekarskich Dermed, a zabieg mammoplastyki może się wiązać z ich jednoczesnym powiększeniem i podniesieniem. Docelowy rozmiar, technika zabiegu, która jest uzależniona od budowy anatomicznej oraz indywidualnych oczekiwań pacjentki wraz z planem leczenia omawiane są na wstępnej konsultacji, jakie wraz z zabiegiem przeprowadza dr n. med. Dorota Żukowska, specjalista II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. W swojej praktyce korzysta z wkładek o kształcie okrągłym lub anatomicznym.

Powiększenie biustu w Łodzi. Cena zabiegu

Ceny operacji piersi zaczynają się od 4000 zł za powiększanie biustu własną tkanką tłuszczową, a kończą na 16 tys. zł za powiększanie piersi implantami anatomicznymi. Do kosztów związanych z samym zabiegiem należy doliczyć jeszcze koszt wizyty konsultacyjnej z chirurgiem plastycznym.

Powiększanie piersi - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 7 000 zł do 16 000 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 18 000 zł
 • Wrocław od 9 000 zł do 17 000 zł
 • Katowice od 5 000 zł do 20 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 16 000 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł do 17 850 zł
 • Szczecin od 12 000 zł do 25 000 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 15 000 zł
 • Bydgoszcz od 12 792 zł do 15 000 zł
 • Tychy od 8 500 zł
 • Zielona Góra od 12 000 zł do 16 000 zł
Powiększanie piersi cena »

Usługa powiększanie biustu w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.