Powiększanie piersi w Warszawie

Synonimy: powiększanie biustu, operacje powiększenia biustu, zabieg powiększania piersi, powiększenie piersi

Filtruj wyniki

Oferujesz powiększanie piersi w Warszawie?

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Powiększanie piersi w Warszawie - informacje

Kadra w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Kadra w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Powiększanie piersi na liście operacji plastycznych najczęściej wybieranych przez kobiety zajmuje czołowe miejsce. W dobie kultu urody i idealnego wyglądu piersi zbyt małe czy obwisłe mogą być źródłem niskiej samooceny, stąd popularność zabiegów polegających na wszczepianiu protez piersiowych.

Operacja powiększania piersi odbywa się w znieczuleniu ogólnym i trwa zwykle 1,5-2 godziny. Chirurg prowadzi nacięcia w wybranej okolicy (w dole pachowym, przy brodawce sutkowej bądź w fałdzie pod piersią) i przygotowuje pod implant przestrzeń pod mięśniem lub pod gruczołem. Rozmiar powstałej „kieszonki” zależy od wielkości implantu. Lekarz wprowadza do niej protezę i zakłada dreny odprowadzające krew i wydzielinę. Operacja kończy się założeniem szwu i opatrunku. Pacjentka opuszcza klinikę następnego dnia i zgłasza się na kontrolę po 7 dniach. Przez tydzień musi nosić specjalny modelujący stanik (całą dobę), a przez ok. 1-3 tygodnie powinna unikać współżycia.

Kwalifikacje warszawskich chirurgów

W stolicy Polski pracuje wielu wykwalifikowanych chirurgów plastycznych, cieszących się renomą w kraju i poza jego granicami. Kobiety poszukujące odpowiedniego specjalisty nie mają żadnych problemów ze znalezieniem chirurga przeprowadzającego operację powiększenia piersi metodą, która interesuje je najbardziej. W Warszawie ma swoją klinikę jeden z najbardziej znanych chirurgów plastycznych w Polsce – dr Marek Szczyt (Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Marka Szczyta). Jego ośrodek należy do najnowocześniejszych polskich klinik specjalizujących się w chirurgii plastycznej. Do zespołu medycznego placówki należą doświadczeni chirurdzy posiadający liczne certyfikaty, w tym m.in. dr Krzysztof Potocki. Zgłębiał wiedzę medyczną w Hiszpanii, Niemczech i Szwecji. Przeprowadził wiele zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, zwłaszcza korekcji piersi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W Klinice Chirurgii Plastycznej pracuje także dr Maciej Kulicki, asystent naukowo-dydaktyczny w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Jest autorem wielu publikacji z dziedziny chirurgii plastycznej, a wiedzę w tym zakresie zdobywał w renomowanych ośrodkach w kraju i za granicą, w tym w Klinice Uniwersytetu Południowej Karoliny w Charleston (USA).

Do znanych chirurgów plastycznych pracujących w Warszawie należy również dr Grażyna Nasińska-Jurek z kliniki Medical Esthetic, członek Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS). Podawaniem pacjentom znieczulenia ogólnego zajmuje się dr Marian Krakowiak, specjalista anestezjolog.

Większe piersi w nowoczesnej klinice chirurgii plastycznej

W stolicy od ponad 20 lat prowadzi własną praktykę lekarską dr n. med. Tadeusz St. Witwicki (Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki), prekursor wielu metod w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej w Polsce. Obejmuje również stanowisko ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA. Powiększa piersi pacjentek implantami renomowanych producentów, takich jak Mentor i Allergan. Na zabieg do doktora można umówić się także w warszawskim Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej BELLA oraz Klinice Kabaty OMED.

Kolejna placówka, w której przeprowadza się operacje powiększania piersi, to Klinika Sfera. Zabiegi wykonują w niej specjaliści chirurgii plastycznej będący członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Do zespołu medycznego należy: dr Maria Kociszewska, dr Janusz Obrocki, a także dr Sylwia Daniluk, pracująca również w Centrum Medycznym Damiana.

Operacje powiększające zbyt mały biust oferuje również Klinika Linea Corporis. Do zespołu medycznego ośrodka należy dr n. med. Sławomir Łoń, członek Światowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej i Światowego towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Zabieg przeprowadza także dr n. med. Jarosław Stańczyk, specjalista chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Powiększanie piersi - cena operacji w Warszawie

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

Kompleks nieprawidłowo rozwiniętych (zbyt małych) piersi dokucza wielu kobietom. Dzięki operacji plastycznej mogą nabrać pewności siebie, z czego coraz śmielej korzystają. W poszukiwaniu dobrego chirurga są w stanie przejechać jeśli nie tysiące, to setki kilometrów – byle oddać się w ręce profesjonalisty. Z tego powodu do Warszawy przyjeżdża coraz więcej pacjentek z innych krajów, w tym z Niemiec czy Szwecji. Przyciąga ich renoma chirurgów i niższe ceny. W stolicy Polski mogą przejść zabieg powiększania piersi już za ok. 10 tys. zł (takie stawki podaje Klinika Chirurgii Plastycznej Model Med), natomiast w Wielkiej Brytanii ceny operacji sięgają £4,000-£5,000, czyli ok. 19,9-24,8 tys. zł. Zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na wypoczynek i zwiedzanie atrakcji miasta – turystki medyczne z przyjemnością wykorzystują tę możliwość, poznając zabytki Starówki oraz Łazienki Królewskie.

Powiększanie piersi - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 6 000 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 18 000 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 18 000 zł
 • Katowice od 5 000 zł do 20 000 zł
 • Wrocław od 9 000 zł do 17 000 zł
 • Łódź od 4 000 zł do 16 000 zł
 • Szczecin od 12 000 zł do 25 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 16 000 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł do 17 850 zł
 • Lubin od 8 000 zł do 12 500 zł
 • Bydgoszcz od 10 000 zł do 14 145 zł
 • Tychy od 7 000 zł do 9 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa powiększanie piersi w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska