Powiększanie piersi w Warszawie

Chcesz poddać się powiększaniu biustu w Warszawie? Dobrze, że do nas trafiłaś! Poniżej znajdziesz listę 22 wiodących klinik chirurgii plastycznej w stolicy, które oferują swoim pacjentkom różne warianty tego zabiegu, zarówno z wykorzystaniem implantów, jak i własnego tłuszczu. Zapoznaj się z nimi i przekonaj się, gdzie najlepiej wszczepić implanty w Warszawie. Wybierz placówkę, która najbardziej Ci odpowiada i umów się na konsultację z chirurgiem plastycznym, podczas której dobierze on właściwą dla Ciebie metodę zabiegową.

Warszawaul. Puławska 488

Medifem

4,6 / 5  (288 opinii)  rozwiń

Bardzo czysta i zadbana klinika, personel bardzo profesjonalny nie spodziewałam się takiej obsługi- Sabina

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 15 000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 15 000 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 11 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Warszawaul. Złota 61

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

4,7 / 5  (131 opinii)  rozwiń

Znajomość wszelkich zabiegów, dobre doradztwo w przypadku wątpliwości. Troskliwa opieka pooperacyjna, zrozumienie pacjenta, elastyczność w poszukiwaniu dogodnego terminu na zabieg. Czysto i stylowo.- Kate B.

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 14 000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 14 000 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 9 500 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową + system BRAVA od 17 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Warszawaul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u

Klinika Krajewski

4,6 / 5  (104 opinii)  rozwiń

Wybór kliniki był strzałem w dziesiątkę. Dziękuję całemu personelowi za miłą i przyjazną atmosferę, podejście do pacjenta oraz życzliwość i opiekę. Szczerze polecam. Najlepsza klinika. Jestem ogromnie zadowolona i wdzięczna.- Magda B

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi 16 000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi 14 000 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 10 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł
Warszawaul. Czerniakowska 178 a

Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak

4,2 / 5  (78 opinii)  rozwiń

Mega zadowolona- Joanna (lek. Monika Grzesiak, powiększanie biustu)

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 10 000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 10 000 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 7 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  250 zł
Warszawaul. Wiktorii Wiedeńskiej 9A

Klinika Medyczna Wilmed

4,6 / 5  (459 opinii)  rozwiń

Zabieg przeszedł bez żadnych problemów. Efekt po operacji genialny. Piersi są dokładnie takie jak mówił Pan Profesor. Na ostateczny efekt muszę jeszcze poczekać ale już widać że to.- Paulina (dr hab. n. med. Paweł Szychta, operacje plastyczne piersi)

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 13 500 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 10 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  250 zł
Warszawaul. Domaniewska 39A

Horizon Medical Center

4,9 / 5  (199 opinii)  rozwiń

Przesympatyczni ludzie, godni polecenia. Pan doktor cierpliwie i szczegółowo odpowiadał na wszystkie, nawet najbardziej banalne pytania. Ludzie godni zaufania.- Justyna

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 11 000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 11 000 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 7 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  250 zł
Warszawaul. Kazimierzowska 43

Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

4,6 / 5  (30 opinii)  rozwiń

Podejście doktora do Pacjenta rzetelne i kompleksowe. Lekarz, który słucha potrzeb i oczekiwań pacjenta. Omawia wszystkie etapy zagrożenia i ryzyko. Opieka doktora w każdym z etapów regeneracji. Możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego w razie potrzeb.- Pani M

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 14 500 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 13 000 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 16 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  250 zł
Warszawaul. Wąwozowa 8

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Wąwozowa)

4,9 / 5  (128 opinii)  rozwiń
 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 14 000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 14 000 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 9 500 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową + system BRAVA od 17 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  200 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacja piersi w Warszawie - informacje

Powiększanie piersi to jedna z najczęściej wybieranych operacji plastycznych przez kobiety. Powodem takiej decyzji jest niezadowolenie z małego biustu lub jego kształtu, które nierzadko wpływa na obniżenie samooceny. Sam zabieg nie należy do skomplikowanych, a konieczność kilkutygodniowej rekonwalescencji nie jest problemem dla potencjalnych pacjentek, które marzą o idealnym biuście. Jak przebiega operacja piersi i gdzie w Warszawie implanty można wszczepić najtaniej?

Sala operacyjna w Klinika dr A. Sankowski Sala operacyjna w Klinika dr A. Sankowski

Jak przebiega powiększanie biustu?

Operacja biustu odbywa się w znieczuleniu ogólnym i trwa zwykle od 1,5 do 2 godziny. W trakcie procedury chirurg prowadzi nacięcia w wybranej okolicy (w dole pachowym, przy brodawce sutkowej bądź w fałdzie pod piersią) i przygotowuje przestrzeń pod mięśniem lub gruczołem pod implant. Rozmiar powstałej w ten sposób „kieszonki” zależy od jego wielkości. Kolejnym etapem powiększania biustu jest wprowadzenie protezy i założenie drenu odprowadzającego krew oraz wydzielinę. Operacja  piersi kończy się założeniem szwu i opatrunku. Pacjentka opuszcza klinikę następnego dnia i zgłasza się na kontrolę po tygodniu. W tym czasie przez całą dobę musi nosić specjalny modelujący stanik, a przez okres od 1 do 3 tygodni powinna unikać współżycia. 

Chirurgia plastyczna w Warszawie

W położonym w dzielnicy Mokotów Centrum Medycznym Damiana, które dołączyło do Tourmedica.pl latem 2019 roku, powiększyć piersi można zarówno implantami anatomicznymi, jak i własną tkanką tłuszczową. Operacja piersi to także domena Kliniki Krajewski (Warszawa Śródmieście), gdzie zabiegi przeprowadza dr n. med. Kamil Pietrasik, doświadczony chirurg plastyczny i ogólny. Specjalista może zaproponować swoim pacjentkom implanty piersiowe anatomiczne lub okrągłe, powiększanie biustu własną tkanką tłuszczową oraz podniesienie piersi wraz z ich powiększaniem implantami. Takie same zabiegi w ofercie posiada Horizon Medical Center (Warszawa Mokotów), gdzie operacje przeprowadza lek. Krzysztof Szymański, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. 

Popularne kliniki plastyczne w stolicy

Gabinet zabiegowy w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński Gabinet zabiegowy w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Liczba klinik chirurgii plastycznej w Warszawie jest bardzo duża. Placówki, które w swojej ofercie posiadają powiększanie biustu to także m.in.:

 • Medifem (Ursynów)
 • Nasmed (Praga-Południe)
 • Klinika dr A. Sankowski (Bielany)
 • Klinika Medyczna Wilmed (Wilanów)
 • Uni Klinik (Bielany)
 • Klinika La Perla (Mokotów) 

Inne kliniki wykonujące powiększanie piersi

W stolicy Polski pracuje wielu wykwalifikowanych chirurgów plastycznych, cieszących się renomą w kraju i poza jego granicami. Kobiety poszukujące odpowiedniego specjalisty nie mają żadnych problemów ze znalezieniem chirurga przeprowadzającego operację powiększenia piersi metodą, która interesuje je najbardziej. W Warszawie ma swoją klinikę jeden z najbardziej znanych chirurgów plastycznych w Polsce – dr Marek Szczyt (Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Marka Szczyta). Jego ośrodek należy do najnowocześniejszych polskich klinik specjalizujących się w chirurgii plastycznej. Do zespołu medycznego placówki należą doświadczeni chirurdzy posiadający liczne certyfikaty, w tym m.in. dr Krzysztof Potocki. Zgłębiał wiedzę medyczną w Hiszpanii, Niemczech i Szwecji. Przeprowadził wiele zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, zwłaszcza korekcji piersi. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W Klinice Chirurgii Plastycznej pracuje także dr Maciej Kulicki, asystent naukowo-dydaktyczny w Klinice Chirurgii Plastycznej Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Jest autorem wielu publikacji z dziedziny chirurgii plastycznej, a wiedzę w tym zakresie zdobywał w renomowanych ośrodkach w kraju i za granicą, w tym w Klinice Uniwersytetu Południowej Karoliny w Charleston (USA).

Do znanych chirurgów plastycznych pracujących w Warszawie należy również dr Grażyna Nasińska-Jurek z kliniki Medical Esthetic, członek Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS). Podawaniem pacjentom znieczulenia ogólnego zajmuje się dr Marian Krakowiak, specjalista anestezjolog.

Większe piersi w nowoczesnej klinice chirurgii plastycznej

W stolicy od ponad 20 lat prowadzi własną praktykę lekarską dr n. med. Tadeusz St. Witwicki (Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki), prekursor wielu metod w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej w Polsce. Obejmuje również stanowisko ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA. Powiększa piersi pacjentek implantami renomowanych producentów, takich jak Mentor i Allergan. Na zabieg do doktora można umówić się także w warszawskim Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej BELLA oraz Klinice Kabaty OMED.

Kolejna placówka, w której przeprowadza się operacje powiększania piersi, to Klinika Sfera. Zabiegi wykonują w niej specjaliści chirurgii plastycznej będący członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Do zespołu medycznego należy: dr Maria Kociszewska, dr Janusz Obrocki, a także dr Sylwia Daniluk, pracująca również w Centrum Medycznym Damiana.

Operacje powiększające zbyt mały biust oferuje również Klinika Linea Corporis. Do zespołu medycznego ośrodka należy dr n. med. Sławomir Łoń, członek Światowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej i Światowego towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Zabieg przeprowadza także dr n. med. Jarosław Stańczyk, specjalista chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Powiększenie biustu w Warszawie. Cena zabiegu

Cena operacji piersi w stolicy jest uzależniona zarówno od danej kliniki, jak i metody powiększania biustu. Najtańszy jest zabieg z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej. Koszt takiej procedury to od 7000 zł wzwyż. Powiększanie piersi implantami to z kolei wydatek rzędu od 14 do 17 tys. zł.

Powiększanie piersi - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 7 000 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 21 000 zł
 • Katowice od 5 000 zł do 20 000 zł
 • Wrocław od 9 000 zł do 16 500 zł
 • Łódź od 4 000 zł do 16 000 zł
 • Szczecin od 12 000 zł do 25 000 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 17 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 16 000 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł do 17 850 zł
 • Lubin od 8 000 zł do 14 500 zł
 • Bydgoszcz od 12 792 zł do 15 000 zł
 • Zielona Góra od 12 000 zł do 16 000 zł
Powiększanie piersi cena »

Usługa powiększanie biustu w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:
Opublikowano: