Powiększanie piersi Wrocław

Gdzie najlepiej wszczepić implanty we Wrocławiu - to pytanie zadają sobie mieszkanki Dolnego Śląska, pragnące poddać się powiększaniu biustu. W wyborze z pewnością pomoże poniższa lista 8 klinik chirurgii plastycznej we Wrocławiu. Znajdują się na niej informacje o dostępnych metodach operacji piersi oraz szczegółowe cenniki, z których można łatwo wywnioskować gdzie implanty można wszczepić najtaniej.

Wrocławul. Czechowicka 11

Centrum Medyczne Bieniek

4,7 / 5  (528 opinii)  rozwiń

Zabieg przeszedł szybko, zwinnie i pomyślnie. Jestem po zabiegu 8 dzień i już pracuje bez problemu- Lolap (dr hab. n. med. Andrzej Bieniek, powiększanie biustu)

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 15 900 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 12 000 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową od 9 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  od 150 zł
Wrocławul. Królewiecka 161 lok. 21

Chiroplastica

4,7 / 5  (410 opinii)  rozwiń

Zanim zasnęłam głębokim snem, byłam poinformowana o wszystkim co się wydarzy. Tuż przed samym zabiegiem pielęgniarki luźno rozładowywały napięcie. Sam zabieg przebiegł bez powikłań. Po zabiegu opieka medyczna wspaniała. Efekt przerósł moje oczekiwania. Jestem bardzo, bardzo zadowolona i z niecierpliwością czekam na zagojenie blizn i pełny efekt wizualny- Monika (dr n. med. Ahmed Elsaftawy, powiększanie piersi implantami anatomicznymi)

 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 13 500 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową 9 500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  150 zł
Wrocławul. Dolnobrzeska 5A

NawMedica

4,5 / 5  (53 opinii)  rozwiń

Dzięki dobrej opiece pierwsza dobra po zabiegu przebiegła bardziej bezboleśnie. Jestem w pełni zachwycona i zadowolona z efektu zabiegu oraz wsparcia lekarza i doradcy.- Zadowolona klientka (lek. Ryszard Nawrocki, powiększanie piersi implantami okrągłymi)

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi 15 000 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi 13 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  100 zł
Wrocławul. Rajska 73

Prestige Clinic

4,4 / 5  (59 opinii)  rozwiń

Wszystko o czym mówił lekarz się sprawdziło. Lekarz dobrał mi wkładki perfekcyjnie. Efekt rewelacja! Dziękuję Panie Piotrze:)- Wioleta F (lek. Piotr Rataj, powiększanie biustu)

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi 13 600 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi 11 500 zł
 • Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczowązadzwoń
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  bezpłatnie
Wrocławul. Kutrzeby 64

Gabinet Chirurgii Kosmetycznej

4,7 / 5  (41 opinii)  rozwiń

Zabieg udany, bez komplikacji, efekt jak do tej pory zadowalający, polecam niezdecydowanym 😊- Katarzyna (dr n. med. Jakub Kratochwil, powiększanie piersi implantami okrągłymi)

 • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 13 500 zł
 • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 11 000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  100 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Operacja piersi we Wrocławiu - informacje

Wiele kobiet marzy o większych bądź bardziej kształtnych piersiach. Poprawienie pewnych mankamentów jest możliwe dzięki zabiegom chirurgicznego powiększania piersi. Najbardziej popularne są zabiegi z użyciem implantów, jednak panie mają też do wyboru opcję z wykorzystaniem przeszczepu własnego tłuszczu lub niewielkie powiększenie i ujędrnienie preparatem Macrolane. Powiększanie piersi implantami trwa średnio 1,5 godziny i przeprowadzane jest w znieczuleniu ogólnym. Implanty wprowadzane są przez niewielkie nacięcie, a pacjentka do normalnej aktywności zwykle wraca po upływie tygodnia.

dr n. med. Ahmed Elsaftawy (chirurg ogólny, chirurg ręki) dr n. med. Ahmed Elsaftawy (chirurg ogólny, chirurg ręki)

Powiększanie piersi we Wrocławiu

Operację piersi ma w swojej ofercie dr hab. n. med. Andrzej Bieniek, który pacjentów przyjmuje w położonym w dzielnicy Krzyki Centrum Medycznym Bieniek. Specjalista ten powiększa piersi przy pomocy implantów lub własnej tkanki tłuszczowej. W ofercie placówki znajduje się także uniesienie bądź zmniejszenie piersi. Pacjentki marzące o większym biuście mogą udać się także do lek. med. Piotra Rataja, który wykonuje zabiegi w zlokalizowanej w dzielnicy Fabryczna Prestige Clinic. Klinika ta ma w swojej ofercie szereg zabiegów chirurgii plastycznej, w tym powiększenie piersi, plastykę powłok brzusznych, liposukcję i korekcję odstających uszu.

Chirurgia plastyczna na Dolnym Śląsku

Kadra w Centrum Medyczne Bieniek Kadra w Centrum Medyczne Bieniek

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową, implantami, a także zabieg podnoszenia piersi wraz z powiększaniem implantami oferuje zlokalizowana w dzielnicy Krzyki Chiroplastica. Operacje piersi wykonują tutaj: dr n. med. Ahmed Elsaftawy i dr Marta Wilczyńska-Staniul.

Inne kliniki chirurgii plastycznej we Wrocławiu, w których można poddać się powiększaniu biustu, to:

 • NawMedica (Fabryczna)
 • Gabinet Chirurgii Kosmetycznej (Krzyki)
 • Ars Estetica (Krzyki) 

Operacje piersi we Wrocławiu - popularne placówki

Zabieg powiększania piersi ma w swojej ofercie wiele klinik chirurgii plastycznej. Wśród nich warto wymienić Klinikę Wiatroszak ESTmedica – nowoczesną placówkę, specjalizującą się w zabiegach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Pacjentki kliniki mogą skorzystać z powiększania piersi implantami okrągłymi lub anatomicznymi oraz augmentacji preparatem Macrolane, w ofercie placówki znajduje się także wiele innych procedur z zakresu chirurgii plastycznej piersi, w tym podniesienie piersi ze zmniejszeniem gigantomastii, zmniejszenie otoczek sutkowych, korekcja wciągniętych brodawek i przesunięcie otoczek sutkowych. Klinikę prowadzi lek. med. Marcin Wiatroszak – doświadczony specjalista chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Kolejnym doświadczonym wrocławskim chirurgiem plastycznym jest lek. med. Paweł Niemkiewicz (Klinika Optimus Gabinet Chirurgii Plastycznej) – absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Dr Niemkiewicz jest specjalistą chirurgii plastycznej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, zdobywanym w uznanych ośrodkach zarówno w kraju, jak i poza jego granicami – szkolił się m.in. pod okiem znanego austriackiego chirurga plastycznego prof. Hansa Brucka, przez piętnaście lat pracował na Uniwersytecie Medunsa w Pretorii (RPA), a przez rok w Kuwejcie – prowadził Oddział Chirurgii Plastycznej w uniwersyteckim szpitalu Ibn-Sina wraz z dr Jabbarem El-Saifem. Dr Niemkiewicz, obok powiększania piersi, przeprowadza też zabiegi ich podniesienia lub zmniejszenia, a także korekcję kształtu nosa, plastykę odstających uszu i abdominoplastykę.

Pozostałe kliniki chirurgii plastycznej

Powiększanie piersi można przeprowadzić też w EuroMediCare Szpitalu Specjalistycznym z Przychodnią, gdzie zabiegi przeprowadza doświadczona kadra medyczna, w tym ordynator oddziału dr n. med. Wojciech Wacławowicz. Placówka ma w swojej ofercie liczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej piersi, w tym powiększanie implantami okrągłymi lub anatomicznymi, lifting piersi bądź ich pomniejszanie.

Operacje z wykorzystaniem implantów piersiowych ma w swojej ofercie także dr n. med. Irena Petruk, która pacjentów przyjmuje w Gabinecie Chirurgii Plastycznej, mieszczącym się w Prywatnej Poliklinice „Na Grobli”. Dr Petruk przeprowadza także zabiegi korygowania asymetrii piersi oraz inne procedury z zakresu chirurgii plastycznej, w tym korekcję skrzywionej przegrody nosa i plastykę blizn pooperacyjnych.

Zabieg można wykonać także u lek. med. Andrzeja Michalaka – doświadczonego chirurga plastycznego, specjalisty II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. Dr Michalak przyjmuje pacjentów w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Wrocław, który jest placówką o wieloletniej tradycji – powstał w 1984 roku i był wtedy drugim w Polsce, a pierwszym we Wrocławiu gabinetem, świadczącym tego typu usługi.

Powiększenie biustu we Wrocławiu. Cena zabiegu

Koszt operacji piersi jest uzależniony zarówno od danej placówki, jak i wybranej metody. Ceny za powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową zaczynają się od 9000 zł. Powiększanie biustu implantami anatomicznymi może wiązać się z wydatkiem rzędu nawet 17 tys. zł.

Powiększanie piersi - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 9 000 zł do 16 500 zł
 • Warszawa od 7 000 zł do 20 000 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 21 000 zł
 • Katowice od 5 000 zł do 20 000 zł
 • Łódź od 4 000 zł do 16 000 zł
 • Szczecin od 12 000 zł do 25 000 zł
 • Poznań od 4 500 zł do 17 000 zł
 • Częstochowa od 5 000 zł do 16 000 zł
 • Gdańsk od 10 000 zł do 17 850 zł
 • Lubin od 8 000 zł do 14 500 zł
 • Bydgoszcz od 12 792 zł do 15 000 zł
 • Zielona Góra od 12 000 zł do 16 000 zł
Powiększanie piersi cena »

Usługa powiększanie biustu we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor:
Opublikowano: