Powiększanie pośladków metodą Aquafilling Kraków

modelowanie pośladków Aquafilling, ujędrnianie pośladków Aquafilling, poprawianie wyglądu pośladków Aquafilling więcej »

Powiększanie pośladków metodą Aquafilling Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

Bezpieczny i długotrwały sposób modelowania piersi, pośladków oraz ramion – Aquafilling® bodyline to innowacyjna metoda wykorzystująca wypełniacz na bazie żelu hydrofilowego, soli fizjologicznej i poliamidu, który wstrzykiwany w obszar przeznaczony do korekcji, w zależności od przeznaczenia zwiększa jego objętość, koryguje kształt lub defekt oraz wrodzone bądź nabyte wskutek wady tkanek miękkich. 

Nieoperacyjne modelowanie pośladków 

Innowacyjny preparat do modelowania i konturowania ciała Aquafilling® Bodyline™, polecany kobietom, które pragną w nieinwazyjny sposób powiększyć i wymodelować nie tylko biust, ale także pośladki, posiada w swojej ofercie Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna. Specjalistą w zakresie metody jest lek. med. Agnieszka Drożniak, dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. Klinika jako jedna z pierwszych w kraju wprowadziła do swojej oferty zabiegi z preparatem Aquafilling® Bodyline™.

Korekta wad tkanek miękkich różnej etiologii, np. po zabiegu liposukcji, co ma często miejsce w przypadku pośladków, jest jednym z kilku wskazań do zabiegów Aquafilling® Bodyline™, jakie w Krakowie wykonują również specjaliści Kliniki Medycyny Estetycznej Villa Dermatica. Hydrofilowy żel wypełniający stosowany jest tu do zmiany kształtu i wielkości pośladków oraz korekty ich defektów, po wcześniejszej analizie indywidualnych cech anatomicznych pacjenta. Placówka posiada swoje oddziały w Żywcu i w Nowym Targu.

Naturalny wygląd, jaki zapewnia Aquafilling® Bodyline™ w przeciwieństwie do implantów sprawia, że preparat po implantacji jest niewyczuwalny w dotyku oraz nie uwydatnia konturów na powierzchni tkanki – to podstawowe zalety metody, do jakich należy również długotrwały efekt oraz jej bezpieczeństwo. Jak podkreślają specjaliści katowickiej Kliniki Medycyny Estetycznej Med Estetica Izabela Lenartowicz, brak chirurgicznych nacięć do minimum zmniejsza ryzyko powstania blizn i bliznowców. Procedura Aquafilling® Bodyline™ jest w Klinice nowością i świadczona jest w celu powiększania pośladków oraz biustu.

Pozostając w Katowicach, możemy również skorzystać z oferty Centrum Estetyki Ciała, gdzie preparat Aquafilling® Bodyline lekarze placówki stosują w przypadku korekty "płaskich pośladków" oraz m. in. wrodzonych wad ich tkanek miękkich. Jak zauważają, z procedury nie powinny korzystać osoby, u których stwierdzono kłopoty z krzepliwością krwi, cierpiące na ciężkie i przewlekłe choroby somatyczne oraz infekcje i stany zapalne skóry. W zabiegach modelowania sylwetki specjalizuje się dr n. med. Henryk Mekle, specjalista II stopnia z chirurgii ogólnej, właściciel placówki.  

Kierując się na południe, blisko 90 km od Krakowa, małoinwazyjne zabiegi Aquafilling® Bodyline realizuje Klinika MD MedmiX w Bielsku-Białej. Zabieg w znieczuleniu miejscowym polega na wstrzyknięciu wypełniacza przy użyciu kaniuli pod gruczoł lub pod gruczoł i pod mięsień zgodnie z opracowanymi technikami. Dzięki temu nie pozostają żadne ślady nakłucia. Ponieważ jest to zabieg o niskiej inwazyjności, pacjent po jego zakończeniu wraca do domu. Klinika specjalizuje się w medycynie włosa, chirurgii odtwórczej włosów oraz chirurgii i medycynie estetycznej. 

Niespełna 2 godziny od Krakowa, w Raciborzu, bezpieczne modelowanie sylwetki z długotrwałym efektem oferuje NZOZ Raciborskie Centrum Medyczne. Zwiększenie objętości oraz poprawa kształtu pośladków, korekcja ich deformacji pooperacyjnych, asymetrii czy wrodzonej dysproporcji, szczególnie w przypadku „płaskich pośladków” to wskazania do zastosowania nowoczesnego preparatu wypełniającego Aquafilling® Bodyline™ w celu konturowania wskazanych partii. Jak przekonują specjaliści, metoda gwarantuje naturalny wygląd oraz minimalizuje ryzyko powikłań. 

Koszty i metody powiększania pośladków w USA

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

Według Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych, średni koszt augmentacji pośladków iniekcją tkanki tłuszczowej w 2014 r. to koszt 4,077 $ (15,084 zł). Za implanty pośladków zapłacimy 4,580 $ (16,946 zł) i prawie tyle samo za ich podniesienie. Powyższe ceny nie obejmują znieczulenia, zaplecza sali operacyjnej oraz odzieży uciskowej.

Powiększanie pośladków metodą Aquafilling - ceny w Krakowie na tle innych miast

  • Kraków od 1 500 zł
  • Warszawa od 1 200 zł
  • Rzeszów od 1 200 zł
  • Katowice od 12 000 zł
  • Bolesławiec od 1 500 zł
  • Józefów od 1 200 zł
Powiększanie pośladków metodą Aquafilling cena »

Usługa powiększanie pośladków metodą aquafilling w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie pośladków metodą aquafilling w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.