Powiększanie ust kwasem hialuronowym Białystok

Synonimy: modelowanie ust kwasem hialuronowym, poprawa wyglądu ust kwasem hialuronowym, poprawa konturu ust wypełniaczem więcej »

Filtruj wyniki

Powiększanie ust kwasem hialuronowym Białystok - informacje

Kadra w Famident Kadra w Famident

Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym zaliczany jest do tzw. zabiegów lunchowych, ponieważ praktycznie od razu po jego wykonaniu można wrócić do codziennych aktywności. Preparat przy pomocy ampułko-strzykawki jest wstrzykiwany przez lekarza w skórę właściwą w celu korekty konturu bądź zmian, spowodowanych spadkiem jędrności i nawilżenia czerwieni wargowej wskutek procesu starzenia. Zwiększenie objętości ust jest także zabiegiem korygującym małe i większe zmarszczki wokół ust, dając efekt ogólnego odmłodzenia tej partii twarzy. Rezultaty procedury utrzymują się na ogół od 6 do 12 miesięcy.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Białymstoku - kto ma je w swojej ofercie

Zwiększenie objętości wargi czerwonej, modelowanie konturu ust oraz podniesienie kącików to niektóre zalety korekcji ust kwasem hialuronowym, którą wykonuje lek. med. Małgorzata Suszko, specjalista dermatolog-wenerolog II stopnia. Preparaty, których używa w swojej praktyce posiadają certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA oraz certyfikaty ISO 9001. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Białymstoku, w 2003 r. ukończyła również Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie, uzyskując certyfikat Lekarza Medycyny Estetycznej. Jest członkiem m.in. Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Lekarskiego-Sekcji Medycyny Estetycznej.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym, ich nawilżanie i modelowanie konturu oferuje również Klinika Medycyny Estetycznej Sobolewski. Oprócz zwiększenia objętości ust, celem zabiegu jest także podniesienie ich kącików, poprawa symetrii oraz redukcja zmarszczek palacza. W ramach procedury wykorzystywany jest specjalnie przystosowany preparat usieciowanego kwasu hialuronowego, dając efekt zwiększenie ich objętości i poprawy nawilżenia. Zabieg może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym. 

Mezoterapia igłowa kwasem hialuronowym usieciowanym w celu uniesienie kącików ust, ich powiększenia oraz likwidacji zmarszczek palacza to propozycje Gabinetu Kosmetycznego Babor. Zakres procedur estetycznych tej okolicy obejmuje również mezoterapię bruzdy nosowo-wargowej. Zabieg powiększania czerwieni wargowej może uzupełnić oferowany tu także makijaż permanentny konturu ust bądź ust z wypełnieniem i półwypełnieniem. Gabinet od 1999 r. jest autoryzowany przez niemiecką firmę Babor i specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy, dłoni i stop.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – ceny w Białymstoku i w Toronto (Kanada)

Kadra w Famident Kadra w Famident

Zabieg powiększania ust preparatem Juvéderm® w Toronto Cosmetic Clinic kosztuje 550 $ (1 650 zł). W Białymstoku tymczasem ceny zaczynają się od 800 zł.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym - ceny w Białymstoku na tle innych miast

 • Białystok od 800 zł do 1 200 zł
 • Plewiska od 800 zł
 • Julianów od 800 zł
 • Warszawa od 600 zł do 1 800 zł
 • Kraków od 700 zł do 3 000 zł
 • Wrocław od 550 zł do 1 400 zł
 • Łódź od 450 zł do 1 500 zł
 • Katowice od 750 zł do 1 800 zł
 • Poznań od 600 zł do 3 000 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 1 200 zł
 • Gdańsk od 500 zł do 950 zł
 • Gdynia od 850 zł do 1 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa powiększanie ust kwasem hialuronowym w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska