Powiększanie ust kwasem hialuronowym Żory

Synonimy: modelowanie ust kwasem hialuronowym, poprawa wyglądu ust kwasem hialuronowym, poprawa konturu ust wypełniaczem więcej »

Filtruj wyniki
Pacjenci z Żory wybierają także placówki z Skoczów (28 km od centrum Żory)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie ust kwasem hialuronowym w pobliżu Żory, w miejscowościach: Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Zabrze, Bytom, Jaworzno oraz Dąbrowa Górnicza.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska