Powiększanie warg sromowych chirurgicznie Warszawa

chirurgiczne powiększanie warg sromowych, chirurgiczna poprawa wyglądu warg sromowych, zabieg powiększania warg sromowych laserem więcej »

Powiększanie warg sromowych chirurgicznie Warszawa - informacje

Powiększanie warg sromowych chirurgicznie to zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, którego celem jest zwiększenie objętość zbyt małych warg sromowych mniejszych lub większych. Zabieg taki wykonywany jest m.in. u pacjentek z atrofią, czyli zanikiem warg sromowych, np. na skutek procesów starzenia się organizmu lub gwałtownej utrat wagi. Operacje tego rodzaju przeprowadza chirurg plastyczny lub ginekolog, a alternatywą dla chirurgicznego zwiększania rozmiaru warg sromowych jest ich augmentacja z zastosowaniem przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej pacjentki (pobieranej zazwyczaj z okolic ud lub brzucha) lub wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego.

Operacyjne powiększanie warg sromowych w Warszawie – gdzie można wykonać zabieg

Zabiegi w obrębie warg sromowych, w tym ich powiększanie, zmniejszanie i korekcję asymetrii, przeprowadzić można w stołecznej Klinice Kobiet Medifem. Placówka ma w swojej ofercie także inne zabiegi ginekologii estetycznej, w tym plastykę przedsionka pochwy (introitoplastyka), odtwarzanie lub chirurgiczne usunięcie błony dziewiczej oraz plastykę krocza. Klinika posiada też pakiet zabiegów, skierowanych do kobiet po ciąży i porodzie, w tym plastykę blizny po cesarskim cięciu, plastykę brzucha i ud oraz liposukcję wzgórka łonowego.

Pacjentki, niezadowolone z kształtu lub rozmiaru warg sromowych, mogą udać się na ich operacyjną korektę także do Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite, gdzie przeprowadzany jest szeroki zakres zabiegów ginekologii estetycznej. W ofercie znajduje się m.in. powiększanie punktu G przeszczepem własnego tłuszczu pacjentki lub z zastosowaniem preparatów kwasu hialuronowego, plastyka łechtaczki, leczenie suchości pochwy preparatem Desirial oraz zabiegi z zastosowaniem lasera MonaLisa Touch, w tym laserowe obkurczanie i rewitalizacja pochwy oraz laserowe leczenie nietrzymania moczu.

Również Klinika Medycyny Estetycznej, Dermatochirurgii i Ginekologii Estetycznej Sthetic oferuje swoim pacjentkom zabiegi z zakresu ginekologii zabiegowej i estetycznej. Oprócz modelowania kształtu i wielkości warg sromowych przeprowadzana jest tu rewitalizacja i wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym, lifting krocza nićmi Vaginal Narrower i plastyka łechtaczki, w ofercie znajdują się też usuwanie blizny po nacięciu krocza i cesarskim cięciu oraz rewitalizacja warg sromowych i pochwy osoczem bogatopłytkowym PRP.

Ile kosztuje operacyjne powiększanie warg sromowych w Warszawie?

Zabieg powiększania warg sromowych w warszawskich placówkach medycznych ma zróżnicowane ceny w zależności od placówki, na ogół jednak cena procedury oscyluje wokół 4 000 zł.

Powiększanie warg sromowych chirurgicznie - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 5 400 zł do 7 400 zł
 • Łódź od 2 500 zł
 • Kraków od 3 000 zł do 4 000 zł
 • Gliwice od 1 999 zł
 • Wrocław od 2 500 zł
 • Gdańsk od 3 500 zł do 5 000 zł
 • Katowice od 3 000 zł
 • Lubliniec od 1 000 zł
 • Jelenia Góra od 3 400 zł
 • Sopot od 9 000 zł
 • Środa Wielkopolska od 5 500 zł do 6 500 zł
Powiększanie warg sromowych chirurgicznie cena »

Usługa powiększanie warg sromowych chirurgicznie w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie warg sromowych chirurgicznie w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.