Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym

desirial powiększanie warg sromowych większych, rewitalizacja warg sromowych Desirial, nieoperacyjna plastyka warg sromowych więcej »

Wczytaj więcej wyników

Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Kraków

Plastyka warg sromowych większym za pomocą kwasu hialuronowego wykonywana jest nie tylko ze względów estetycznych (chęć zmiany ich wyglądu), ale również zdrowotnych (zmniejsza ryzyko zakażeń, podrażnień i otarć warg sromowych mniejszych i kanału rodnego). Wśród przeciwwskazań do jej wykonania wymienia się stany zapalne okolicy zabiegowej oraz ciążę. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut. Ilość podanego preparatu dobierana jest indywidualnie do każdej pacjentki. Efekty widoczne są już po około 7 dniach od wstrzyknięcia preparatu i utrzymują się około 2 lat.

Zabieg powiększenia warg sromowych kwasem hialuronowym w Polsce

Na poprawę wyglądu warg sromowych większych przy użyciu kwasu hialuronowego w Kielcach udać się można do Centrum Medycyny i Estetyki. W placówce świadczona jest cała gama usług z zakresu ginekologii estetycznej. Za pomocą kwasu hialuronowego, oprócz wypełniania warg sromowych, wykonuje się także zabieg rewitalizacji pochwy oraz powiększania punktu G. W Centrum przeprowadzić można również plastykę warg sromowych mniejszych (chirurgicznie i laserowo) oraz lifting kroczna nićmi Vaginal Narrower. Oferta ośrodka obejmuje także odmładzanie pochwy osoczem bogatopłytkowym.

W Elblągu w swojej ofercie modelowanie warg sromowych kwasem hialuronowym ma dr n. med. Piotr Kwieciński, specjalista ginekolog i położnik. Należy do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Specjalizuje się m.in. w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej. Procedurę zwiększenia warg sromowych większych wykonuje z użyciem preparatu Desirial i DesirialPlus. Udać się do niego można także na zabieg zarówno usunięcia, jak i odbudowy błony dziewiczej. Przeprowadza on również plastykę warg sromowych większych (za pomocą cięcia chirurgicznego lub lasera), lifting krocza nićmi Vaginal Narrower oraz zabieg perineoplastyki (jego celem jest odbudowa i odmładzanie krocza) ze zwężeniem pochwy.

W Warszawie powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym przeprowadzić można w Holistic Clinic, której oferta, oprócz wypełniania warg sromowych kwasem hialuronowym, obejmuje także obkurczanie warg sromowych (za pomocą urządzenia EXILIS INTIMA), lipolizę wzgórka łonowego oraz zabiegi wybielania warg sromowych i okolicy intymnej (za pomocą lasera). Do kliniki udać się można również na labioplastykę, lifting pochwy nićmi Vaginal Narrower, perineoplastykę oraz powiększenie punktu G (przy użyciu kwasu hialuronowego).

Nieoperacyjna plastyka warg sromowych kwasem hialuronowym w Polsce i za granicą - porównanie cen

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Józefów

W Polsce za wypełnianie warg sromowych za pomocą kwasu hialuronowego zapłacić trzeba około 1 500 złotych, natomiast w Medical Center Rogaška w Rogaška Slatina (w Słowenii) cena za taki zabieg wynosi 900 euro, czyli około 3 960 złotych.

Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 900 zł do 3 800 zł
 • Łódź od 1 000 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 790 zł do 4 000 zł
 • Wrocław od 1 500 zł do 2 500 zł
 • Gdynia od 1 200 zł do 2 400 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Bydgoszcz od 1 500 zł do 2 500 zł
 • Kielce od 1 500 zł
 • Katowice od 850 zł do 3 000 zł
 • Białystok od 1 200 zł
 • Zielona Góra od 1 500 zł
Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym cena »

Usługa powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Autor: