Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym

powiększanie punktu G kwasem hialuronowym, G-shot, augmentacja punktu G, iniekcja kwasu hialuronowego do punktu G więcej »

Wczytaj więcej wyników

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym - informacje

Gabinet zabiegowy w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej Gabinet zabiegowy w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej

Punkt G lekarze powiększają za pomocą wstrzykiwania w niego preparatu z kwasem hialuronowym, przeszczepionym własnym tłuszczem pacjentki czy rekombinowanym kolagenem. Z reguły efekt - ujędrnienia i uwydatnienia punktu G, a co za tym idzie zwiększenia doznań seksualnych - utrzymuje się od 1 do 2 lat. Zabieg ten można także wykonać pomocniczo przy leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu.

Powiększanie punktu G w polskich klinikach chirurgii plastycznej

Klinika Galena w Bielsku-Białej z zakresu zabiegów pozachirurgicznych, które poprawiają jakość współżycia oferuje powiększanie punktu G (poprzez ostrzykiwanie rekombinowanym kolagenem), a także powiększanie, konturowanie i ujędrnianie mniejszych i większych warg sromowych (za pomocą kwasu hialuronowego). Zabiegami takimi i innymi zajmuje się tutaj dr Bogdan Szymala, specjalista  ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1994 roku oraz II stopnia od 2000 roku) oraz ginekologii onkologicznej (od 2009 roku), a także lekarz medycyny estetycznej, którą ukończył w Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w Krakowie. Z zakresu ginekologii estetycznej szkolił się na wielu kursach.

Specjalistyczny Ośrodek Ginekologii, Położnictwa i Leczenia Niepłodności Gravida w Płocku oferuje m.in. zabiegi z ginekologii estetycznej, w tym augmentację punktu G za pomocą wstrzyknięcia w niego preparatu Desirial (zawierającego kwas hialuronowy). Ponadto lekarze wykonują tutaj także lifting okolic krocza, labioplastykę (plastykę warg sromowych mniejszych i większych) czy odmładzanie okolic intymnych za pomocą podania do nich kwasu hialuronowego. Jednym z kadry lekarskiej jest tutaj dr Klaudiusz Ciepliński, specjalista  ginekologii i położnictwa (od 2008 roku), który doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywał na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku (lata 2001-2008) oraz na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Świętej Trójcy w Płocku.

W Klinice InviMed w Gdyni pacjentka może poddać się zabiegowi uwydatnienia i ujędrnienia punktu G oraz rewitalizacji warg sromowych i pochwy za pomocą preparatu Desirial Plus (zawierającego kwas hialuronowy). Z innych zabiegów ginekologii estetycznej wykonywana jest tutaj laseroterapia laserem MonaLisa Touch oraz hymenoplastyka (odtworzenie błony dziewiczej). Jedną z kadry medycznej jest tutaj dr n. med. Beata Makowska, specjalista  ginekologii i położnictwa (I i II stopnia), która tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2005 roku. Doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywała na oddziale ginekologii i położnictwa w Szpitalu Specjalistycznym im. Wojciecha Adalberta w Gdańsku.

W warszawskiej Holistic Clinic z zakresu ginekologii estetycznej lekarze wykonują m.in. zabiegi powiększania punktu G poprzez wstrzyknięcie preparatu z kwasem hialuronowym. Można się tutaj także umówić na zabiegi laserowego odmładzania krocza, rewitalizację pochwy czy ujędrnianie i obkurczanie warg sromowych mniejszych. Zabiegi takie wykonuje w klinice prof. dr hab. n. med. Tomasz Paszkowski, specjalista  ginekologii i położnictwa (I i II stopnia), który tytuł doktora habilitowanego uzyskał w 1997 roku, natomiast profesorem zwyczajnym został mianowany w roku 2003.

W Klinice Wiatroszak we Wrocławiu pacjentka chcąca powiększyć swój punkt G może umówić się na zabieg wstrzyknięcia w tą okolicę przeszczepu własnego tłuszczu lub preparatu z kwasem hialuronowym. Lekarz wykonuje tutaj także plastykę warg sromowych i pochwy oraz rekonstrukcję błony dziewiczej. Jest nim dr Artur Kucharski, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1997 roku oraz II stopnia od 2001 roku). Doświadczenie zdobywał na oddziale ginekologiczno-położniczym w Szpitalu im. A. Falkiewicza we Wrocławiu. Z zakresu ginekologii estetycznej i laseroterapii w ginekologii doszkalał się na wielu kursach i szkoleniach.

W Klinice Estetyka i Chirurgia Jednego Dnia Ujastek w Krakowie oprócz uwydatnienia i ujędrnienia punktu G specjaliści wykonują także plastykę warg sromowych, plastykę napletka łechtaczki oraz plastykę przedsionka pochwy i samej pochwy. Jednym z kadry medycznej wykonującym takie zabiegi jest dr Paweł Wojas, specjalista ginekologii i położnictwa od 2006 roku, który doświadczenie z dziedziny ginekologii operacyjnej, plastycznej i estetycznej zdobywał na wielu kursach i szkoleniach.

Ile kosztuje powiększenie punktu G w Polsce a ile za granicą?

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Koszt zabiegu powiększającego punkt G to w Polsce cena 1,6 zł za (np. w Klinice InviMed). Za taki sam zabieg pacjentka w Aesthetic Surgery Centre w Kownie na Litwie zapłaci 210-250 GBP.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 1000 zł do 2829 zł
 • Łódź od 1000 zł do 2500 zł
 • Wrocław od 1000 zł do 2500 zł
 • Kraków od 800 zł do 2500 zł
 • Katowice od 850 zł do 2800 zł
 • Poznań od 1500 zł do 3000 zł
 • Częstochowa od 990 zł do 1500 zł
 • Kielce od 1000 zł do 1800 zł
 • Gdynia od 2200 zł
 • Białystok od 1000 zł
 • Bydgoszcz od 4000 zł
 • Gliwice od 1599 zł
Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym cena »

Usługa powiększenie punktu g kwasem hialuronowym jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.