Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Poznań

Synonimy: powiększanie punktu G kwasem hialuronowym, G-shot, augmentacja punktu G, iniekcja kwasu hialuronowego do punktu G więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic Gabinet zabiegowy w Mandala Clinic

Wśród wskazań do wykonania zabiegu powiększenia punktu G wymienia się nieprawidłową budowę anatomiczną stref intymnych, brak zadowolenia z życia seksualnego oraz problemy z osiągnięciem orgazmu. Zabieg augmentacji punktu G ma na celu jego powiększenie, uwydatnienie i ujędrnienie, co prowadzi do zwiększenia doznań intymnych. Polega on na wstrzyknięciu w okolicę punktu G preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 30 minut. Powrót do normalnej aktywności możliwy jest już po 4 godzinach od zabiegu. Efekty utrzymują się około 2 lat.

Zabieg augmentacji punktu G w Poznaniu – gdzie można się na niego udać

W Poznaniu zabieg iniekcji kwasu hialuronowego do punktu G wykonuje lek. med. Agnieszka Osińska, specjalista ginekolog i położnik, która jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Oprócz powiększenia punktu G wykonać może również zabieg wypełniania i rewitalizacji okolic intymnych preparatem na bazie kwasu hialuronowego Desirial (dla kobiet zmagających się z suchością i podrażnieniami lub z bolesnością sromu) i Desiral Plus (dla kobiet borykających się częściowym lub całkowitym zanikiem warg sromowych większych). Jej oferta obejmuje także leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, laserowe obkurczanie pochwy, odmładzanie zewnętrznych okolic intymnych oraz wybielanie warg sromowych lub odbytu. Udać się do niej można również na lifting krorcza nićmi Vaginal Narrower.

Powiększanie punktu G kwasem hialuronowym jest również możliwe do przeprowadzenia w MediArt Instytut. W placówce świadczona jest pełna gama usług z zakresu medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej, a procedura augmentacji punktu G w placówce wykonywana jest przy użyciu preparatu Macrolane, który oparty jest na bezpiecznej i opatentowanej technologii NASHA. W Instytucie preparaty na bazie hialuronowego wykorzystywane są także do wypełniania warg sromowych oraz ich rewitalizacji. Do ośrodka udać się mogą również mężczyźni, pragnący poddać się zabiegowi powiększania penisa kwasem hialuronowym.

Na zabieg powiększania punktu G kwasem hialuronowym w Poznaniu udać się można również do Mandala Beauty Clinic. W placówce świadczona jest cała gama procedur z zakresu ginekologii estetycznej: poddać się w niej można zabiegowi modelowania warg sromowych mniejszych, laserowemu odmładzaniu pochwy oraz odtworzeniu błony dziewiczej. Do kliniki udać się mogą również kobiety, zmagające się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Cena powiększanie punktu G kwasem hialuronowym w Poznaniu i w Madrycie

dr n. med. Przemysław Kądziołka (ginekolog-położnik) dr n. med. Przemysław Kądziołka (ginekolog-położnik)

W Poznaniu za iniekcję kwasu hialuronowego do punktu G zapłacić trzeba około 3 000 złotych. Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa. W Beauty&Co Policlínica Retiro w Madrycie wynosi ona 1 200 euro, czyli około 5 200 złotych.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 1 500 zł do 4 000 zł
 • Warszawa od 850 zł do 2 829 zł
 • Wrocław od 1 000 zł do 3 000 zł
 • Łódź od 1 000 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 800 zł do 2 500 zł
 • Kielce od 1 000 zł do 1 800 zł
 • Katowice od 850 zł do 2 800 zł
 • Gdynia od 2 200 zł do 2 500 zł
 • Gliwice od 1 599 zł
 • Kowale od 1 000 zł
 • Bydgoszcz od 4 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu powiększenie punktu g kwasem hialuronowym w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska