Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Racibórz i okolice

Synonimy: powiększanie punktu G kwasem hialuronowym, G-shot, augmentacja punktu G, iniekcja kwasu hialuronowego do punktu G więcej »

Bezpośrednio w Raciborzu nie dysponujemy placówką wykonującą powiększenie punktu G kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Raciborza. Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (23 km od Raciborza) w cenie 2 000 zł lub w Serafin Clinic w Gliwicach (39 km od Raciborza) gdzie cena za powiększenie punktu G kwasem hialuronowym wynosi 1 599 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska