Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Szczecin i okolice

powiększanie punktu G kwasem hialuronowym, G-shot, augmentacja punktu G, iniekcja kwasu hialuronowego do punktu G więcej »

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Szczecin - informacje

Chirurgia intymna zwana także ginekologią estetyczną to nowy dział w medycynie jaki w USA powołano w 2004 r. W Polsce to wciąż nowość, jednak wzrost zainteresowania zabiegami korekcji narządów płciowych w ostatnim czasie niemal o połowę sprawił, że clitoroplastyka (lifting warg sromowych), labioplastyka (powiększanie/pomniejszanie warg sromowych), hymenoplastyka czy hymenotomia (odtwarzanie i usunięcie  błony dziewiczej) stały się powszechnie realizowaną procedurą medyczną przede wszystkim w celach estetycznych. Ostatni krzyk – augmentacja punktu G – choć budzi sporo kontrowersji, dołącza do grona zabiegów nowoczesnej chirurgii kosmetycznej.  

G-shot – poprawa seksualnych doznań

Punkt rozkoszy uchodzi za jedną z najwrażliwszych stref erogennych u kobiety. Zlokalizowany na przedniej ściance pochwy, około 2-6 cm od jej przedsionka jest unerwiony i wrażliwszy na stymulację bardziej niż łechtaczka, i – jak się okazuje – nie każda kobieta go posiada lub potrafi go zlokalizować. Wyeksponowany, skutkuje mocniejszymi doznaniami seksualnymi, stąd procedura G-shot, której założeniem jest uwypuklenia punktu G poprzez ostrzykiwanie go kwasem hialuronowym lub tłuszczem pacjentki. Zabieg jego augmentacji przeprowadza specjalista ginekologii i położnictwa, dr n. med. Piotr Kolczewski w zakresie własnej praktyki EstheGyn oraz gabinetu ginekologicznego Kolmed. Jeśli jest taka konieczność, zabieg G-shot wykonuje przy okazji powiększenia i remodelingu warg sromowych większych, których procedura również opiera się na iniekcji tkanki tłuszczowej pobranej z innej okolicy ciała lub kwasu hialuronowego. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, certyfikowany w uroginekologii operacyjnej, dr Kolczewski specjalizuje się w chirurgii intymnej, laseroterapii oraz małoinwazyjnych zabiegach ginekologii estetycznej. Prowadzony przez niego gabinet, działalność rozpoczął w 2000 r. i oprócz zabiegów plastycznych, realizuje doradztwo w zakresie ciąży, antykoncepcji oraz diagnostyki ginekologicznej.

W ramach procedur chirurgicznych współpracuje z AMC Art Medical Center, gdzie wykonuje m.in. zabiegi labioplastyki oraz labioredukcji przy użyciu diatermii niskotemperaturowej. Centrum, które jest jednym z najnowocześniejszych w Polsce prywatnych ośrodków medycznych, realizuje usługi z zakresu m.in. chirurgii plastycznej, ogólnej oraz ginekologii estetycznej i to tu, pod kierunkiem dr Kolczewskiego zrealizujemy w ramach oferty AMC plastykę błony dziewiczej, redukcję napletka łechtaczki czy liposukcję wzgórka łonowego.

Skutki licznych porodów mogą doprowadzić do zaniku wiotkiej tkanki łącznej kanału rodnego oraz tkanki tłuszczowej, powodując atrofię punktu G i spadek jakości doznań seksualnych. Aby przywrócić fizjologiczną sprawność tej strefie, poprawić jakość współżycia i w ogóle poczucie atrakcyjności kobiecie, ginekolodzy i chirurdzy plastycy Medikliniki Szczecin oferują korekcję defektów poporodowych wraz z plastyką pochwy, warg sromowych czy leczenie NTM. Augmentacja punktu G może być jednym z nich, jako procedura uzupełniająca, w zakresie np. plastyki przedniej ściany pochwy. Zabieg wstrzyknięcia pochodnej kwasu hialuronowego pozwala na okresowe zwiększenie doznań seksualnych i w zakresie oferty ginekologii plastycznej wykonuje go specjalista ginekolog położnik, lek. Julita Wójtowicz Lejman oraz ginekolog, lek. med. Włodzimierz Tudaj. Uwydatnienie i rewitalizacja tej okolicy za pośrednictwem iniekcji trwa około 20 minut i nie wymaga rekonwalescencji, a zaletą tego zabiegu jest możliwość podjęcia współżycia w ciągu kilku godzin. Szeroka oferta specjalistycznych świadczeń medycznych od konsultacji i kwalifikacji po zabiegi operacyjne, nowoczesne wyposażenie i zaplecze diagnostyczno-rehabilitacyjne, pozwalają placówce kompleksowo realizować profesjonalną ofertę w zakresie zdrowia i urody. 

Cena augmentacji G-shot w Szczecinie i w Wiedniu

Koszty zabiegu są zbliżone i np. u chirurga plastycznego, dr med. Thomasa Rappla w Schwarzl Klinik za powiększenie punktu G zapłacimy 400–700 € (1680–2940 zł). To pokrywa się z ofertą nie tylko Szczecina, ale i krajową, a minimalne różnice mogą wynikać z ilości użytego preparatu.  

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Warszawa od 1 000 zł do 2 829 zł
 • Łódź od 1 000 zł do 2 500 zł
 • Kraków od 800 zł do 2 500 zł
 • Wrocław od 1 000 zł do 2 500 zł
 • Katowice od 850 zł do 2 800 zł
 • Poznań od 1 500 zł do 3 000 zł
 • Gdynia od 2 200 zł
 • Kielce od 1 000 zł do 1 800 zł
 • Gliwice od 1 599 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł
 • Rzeszów od 1 600 zł
 • Białystok od 1 000 zł
Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym cena »

Usługa powiększenie punktu g kwasem hialuronowym w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa i ginekologa-położnika.