Kliniki i gabinety w Poznaniu

Filtruj:
Wczytaj więcej wyników

Kliniki i gabinety w Poznaniu - informacje

Specjalista z zakresu chirurgii onkologicznej zajmuje się leczeniem operacyjnym zarówno stanów przednowotworowych, jak i nowotworów. Pomocy szukać u niego można także w przypadku pojawienia się np. zmian skórnych nieznanego pochodzenia. W celu pełnej diagnostyki chirurg onkolog przeprowadza biopsje oraz pełną diagnostykę obrazową. W przypadkach schorzeń skóry wykonać może pobranie wycinków do badania histopatologicznego.

Wizyta u chirurga onkologa w Poznaniu

W Poznaniu pomocy z zakresu chirurgii onkologicznej szukać można u dr n. med. Piotra Nowaczyka, specjalisty chirurgii onkologicznej. Ukończył studia na Wydziale Lekarskim I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Doświadczenie zdobywał pracując m.in. na Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej I Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu. Jego praca doktorska traktowała o biopsji węzła wartowniczego w raku jelita grubego. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Specjalizuje się w leczeniu nowotworów przewodu pokarmowego, gruczołu piersiowego oraz czerniaka skóry.

Na konsultację z chirurgiem onkologiem udać się można również do dr n. med. Dawida Murawy, specjalisty chirurgii ogólnej i onkologicznej. Jest on autorem publikacji „Odległa ocena jakości życia chorych po całkowitej resekcji żołądka z powodu raka z uwzględnieniem zmian morfologicznych okolicy zespolenia przełykowo-jelitowego”. Doświadczenie zdobywał podczas stypendium Ernsta von Leydena przyznawanego przez Niemieckie Towarzystwo Onkologiczne w Klinice Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Charite w Berlinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgów Onkologicznych oraz recenzentem European Journal of Surgical Oncology w zakresie raka żołądka. Specjalizuje się w leczeniu nowotworów jelita grubego oraz żołądka.

Problemy z obszaru chirurgii onkologicznej pomaga rozwiązać także dr n. med. Jacek Brzeziński, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Jest on członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej oraz Polskiego Towarzystwa Onkologicznego. Doświadczenie zdobywał m.in. w Academic Medical Center w Amsterdamie. Staż z chirurgii onkologicznej ukończył również w Klinik für Herz- und Gefäβchirurgie w Kilonii. Przeprowadza on kwalifikacje do zabiegów oraz zabiegi z zakresu chirurgicznego leczenia chorób skóry i tkanki podskórnej. Specjalizuje się w nowotworach tarczycy, tkanek miękkich i nowotworach układu pokarmowego.

Cena konsultacji chirurga onkologa w Poznaniu i w Cartago

Za konsultację u specjalisty z zakresu chirurgii onkologicznej w Poznaniu zapłacić trzeba 100 złotych. W Centro Médico Salvus w Cartago na Kostaryce cena takiej samej usługi wynosi 80 dolarów amerykańskich, czyli około 320 złotych.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2016 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2016 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Zgłoś uwagi do strony