4,8 / 5  - 2403 opinie
Recepcja, poczekalnia Premium Medical Recepcja, poczekalnia Premium Medical Gabinet zabiegowy Premium Medical Recepcja, poczekalnia Premium Medical Wnętrza, wystrój Premium Medical Gabinet zabiegowy Premium Medical Gabinet zabiegowy Premium Medical Gabinet zabiegowy Premium Medical Gabinet zabiegowy Premium Medical Wnętrza, wystrój Premium Medical Recepcja, poczekalnia Premium Medical Recepcja, poczekalnia Premium Medical Recepcja, poczekalnia Premium Medical Wnętrza, wystrój Premium Medical Siedziba Premium Medical znajduje się nad Galerią Grochów II piętro windą przy głównym wejściu Premium Medical - logo

Informacje ogólne o Premium Medical

Premium Medical to wielospecjalistyczna placówka medyczna, w której pacjenci mogą liczyć na kompleksową opiekę i usługi medyczne na najwyższym poziomie. W naszym ośrodku współpracują ze sobą specjaliści różnych dziedzin medycyny, aby pacjent uzyskał jak najlepszą pomoc zarówno w zakresie profilaktyki, diagnostyki, jak i profesjonalnego leczenia. Nasza oferta medyczna jest przygotowywana indywidualnie, z uwzględnieniem wymagań oraz potrzeb kobiet i mężczyzn. Świadczymy usługi z zakresu takich dziedzin medycyny jak ginekologia, okulistyka, urologia i ortopedia, a także kardiologia, neurochirurgia, endokrynologia, andrologia, onkologia czy radiologia.

W ramach ginekologii przyjmujemy i opiekujemy się pacjentkami w ciąży, oferując im opiekę w każdym trymestrze, niezbędne badania płodu i ciężarnej oraz prenatalne konsultacje profesorskie. Znajdą u nas pomoc również pary starające się o dziecko – nie tylko w ramach leczenia niepłodności, lecz również konsultacji specjalistów psychologii, seksuologii oraz usług urologiczno-andrologicznych.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, wykorzystując przy nich m. in.  laser MonaLisa Touch. Usługi kierujemy do kobiet pragnących poprawić funkcjonowanie i wygląd swoich narządów rodnych, a także pozbyć się problemu nietrzymania moczu. 

W ramach medycyny estetycznej odmładzamy skórę, likwidujemy zmarszczki i cienie pod oczami. Za pomocą certyfikowanych preparatów i urządzeń modelujemy sylwetkę, likwidujemy blizny i przebarwienia oraz leczymy nadpotliwość. Doświadczeni lekarze wykonają korektę ust, nosa czy policzków, a także pozbędą się cieni pod oczami. Zabiegi mezoterapii dogłębnie nawilżą i odmłodzą twoją skórę.

Aby Twoja skóra była zdrowa zapraszamy na konsultacje dermatologiczne oraz wenerologiczne które obejmują diagnostykę i leczenie chorób skóry takich jak trądzik, atopowe zapalenie skóry, łysienie, przebarwienia, alergie czy grzybica. Specjalista dermatolog za pomocą dermatoskopu oceni znamiona i w razie konieczności je usunie. Konsultacje wenerologiczne obejmują diagnostykę oraz leczenie infekcji HPV (brodawki na skórze genitaliów), infekcje bakteryjne i grzybicze. Nasi specjaliści przeprowadzają również kapilaroskopię diagnostyczną (za pomocą videokapilaroskopu), służącą do oceny krążenia krwi w naczyniach włosowatych w skórze i błonach śluzowych wału paznokciowego rąk - m.in. w diagnostyce objawu Raynauda oraz chorób tkanki łącznej, jak toczeń rumieniowaty czy zapalenie skórno – mięśniowe.

Pomagamy dobrać najlepszą metodę antykoncepcji. Oferujemy zakładanie i usuwanie wkładek antykoncepcyjnych, a także wszczepianie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT. To nowoczesna antykoncepcja stanowiąca alternatywę dla tabletek antykoncepcyjnych i plastrów. Implant jest zakładany podskórnie na okres 3 lat, jest nie tylko wygodny i niewidoczny, ale także wyklucza problemy związane np. z doustną antykoncepcją. 

Nasi okuliści zadbają o twój wzrok oraz dobiorą szkła korekcyjne. Konsultacje okulistyczne obejmują ocenę przedniego i tylnego odcinka w lampie szczelinowej, komputerowe badanie refrakcji, bezdotykową/bezkontaktową tonometrię (badanie ciśnienia śródgałkowego), badanie dna oka, gonioskopię oraz ocenę wad wzroku. W określonych przypadkach możliwe jest rozszerzenie diagnostyki patologii narządu wzroku przy użyciu nowoczesnego aparatu OCT. Umożliwia on obrazowanie i wymiarowanie siatkówki, naczyniówki i odcinka przedniego gałki ocznej.

Nasi specjaliści ortopedii i neurochirurgii wykorzystują osocze bogatopłytkowe (PRP-Platelet Rich Plasma), także z kwasem hialuronowym w leczeniu pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów, uszkodzeniami mięśni i ścięgien oraz zaburzeniami zrostu kostnego. Uzyskiwane z krwi chorego osocze pomaga w eliminacji dolegliwości bólowych towarzyszących tego rodzaju schorzeniom.

Duży nacisk kładziemy na diagnostykę i leczenie kardiologiczne. Oferujemy profesjonalną pomoc specjalistów w zakresie kardiologii, którzy w trakcie konsultacji przeprowadzają precyzyjną, rzetelną diagnostykę. Poprzez EKG, holter EKG i RR, USG echo serca oraz wiele innych badań diagnostycznych zadbamy odpowiednio o układ sercowo-naczyniowy każdego pacjenta oraz dokonamy analizy ryzyka chorób, zarówno w przypadku osób prowadzących siedzący tryb życia, jak i pacjentów uprawiających regularnie sport.

Nasi lekarze zajmują się również dziedziną endokrynologii. Jest pomocna nie tylko w ginekologii (w diagnostyce zaburzeń hormonalnych wpływających na płodność), lecz również w leczeniu chorób wynikających z niedoczynności tarczycy.

Uzupełnieniem naszej oferty medycznej jest dietetyka. Poprzez dobranie odpowiedniej do danego organizmu diety pomaga w zapobieganiu niektórym chorobom, związanym np. z celiakią, nietolerancją laktozy czy wrażliwości na kofeinę.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W naszej placówce oferujemy pełen zakres diagnostyki, gdyż to ona stanowi klucz do prawidłowego kierunku leczenia. Z myślą o tym wyposażyliśmy gabinety Premium Medical w sprzęt medyczny najwyższej generacji, dzięki czemu możemy przeprowadzać dokładne badania diagnostyczne z zakresu ultrasonografii, echokardiografii oraz elektrokardiografii. Wśród naszego wyposażenia znajduje się również, między innymi:

 • Aloka Prosound F75 – ultrasonograf klasy premium. Urządzenie cyfrowe posiadające Doppler kolorowy i spektralny z obrazowaniem 3D i 4D. Posiada funkcję zbliżoną do obrazowania MR, dzięki czemu jest wykorzystywany także w kardiologii. Za pomocą funkcji SVA dostraja się odpowiednio do rodzaju badanej tkanki.

 • Aloka Prosound Alpha 7 – kompaktowy aparat USG klasy premium, z funkcją ultrasonografii endoskopowej oraz elastografii. Posiada nową technikę obrazowania przepływów EFlow (rozszerzony przepływ, bardziej czuły niż Power Doppler).

 • Aloka Prosound Alpha 6 – kompaktowy ultrasonograf z obrazowaniem dopplerowskiego EFlow. Posiada Doppler pulsacyjny oraz ciągły (CW).

 •  Aloka Arietta V70 – ultrasonograf z funkcją elastografii, wykorzystywany w każdej dziedzinie diagnostyki. Świetnie sprawdza się w wykrywaniu i badaniu nowotworów np. sutka, tarczycy czy wątroby.

 • Laser MonaLisa Touch – urządzenie emitujące światło lasera, wykorzystywane w ginekologii estetycznej, m.in. do rewitalizacji pochwy, a także leczenia nietrzymania moczu.

 • HIFU klasy S+ - nowoczesne urządzenie, którego promienie ultradźwiękowe mają wpływ na warstwę kolagenu 3 mm pod skórą, co umożliwia jego rekonstrukcję, a tym samym zwiększa również sprężystość, usuwa zmarszczki i poprawia koloryt skóry.

 • Padsy 6.3C – elektrokardiogram zaprojektowany przez programistów z Medset. Można nim wykonać: EKG spoczynkowe (Flashlight Rest), holter EKG (Cardiolight) oraz Holter ciśnieniowy (Scanlight).

 • Videokapilaroskop - nowoczesne urządzenie diagnostyczne służące do oceny przepływu krwi w naczyniach włosowatych skóry i błon śluzowych. Wykorzystywany jest m.in. do badania wału paznokciowego rąk w objawie Raynauda czy schorzeń tkanki łącznej. Urządzenie posiada specjalną nakładkę nakładaną na kamerę, dzięki której obraz jest przekazywany na monitor komputerowy, umożliwiając wykonanie znacznych powiększeń.

Udogodnienia dla pacjentów

W Premium Medical podchodzimy do potrzeb pacjenta holistycznie. Oprócz kompleksowego dbania o jego zdrowie chcemy zadbać także o inne potrzeby, aby czuł się u nas komfortowo. Na każdą odwiedzającą nas osobę czeka szereg udogodnień:

 • Indywidualne pakiety zdrowotne dla kobiet – posiadamy w ofercie już gotowe pakiety medyczne obejmujące pełną opiekę naszych specjalistów (łącznie z badaniami). W zależności od potrzeb pacjentki są to: Diagnostyka niepłodności, Stop nowotworom, Badania prenatalne, Pakiet bezpieczeństwa kobiety ciężarnej a także przeglądy ginekologiczne czy pakiet w kierunku HASHIMOTO.  Niezależnie od przygotowanych przez nas ofert każda pacjentka może stworzyć własny pakiet zdrowotny – pomocą służy jej w tym nasz osobisty koordynator medyczny.

 • Indywidualne pakiety zdrowotne dla mężczyzn – posiadamy także strefę mężczyzny, w ramach której mamy przygotowanych kilka pakietów medycznych. W zależności od wieku i trybu życia pacjenta są to pakiety: Męskie sprawy, STOP nowotworom, pakiet 5 konsultacji oraz pakiet w kierunku jaskry.

 • Gabinety spełniające najwyższe standardy – klimatyzowane, wyposażone w służący do kompleksowej diagnostyki sprzęt najnowszej generacji.

 • Punkt pobrań – prowadzimy punkt pobrań od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19.

 • Komfortowa poczekalnia – z wygodnymi kanapami, telewizorem LCD, kącikiem dla dzieci i widokiem na dwa duże akwaria, wbudowane w architekturę wnętrza. W poczekalni dostępna jest również świeża woda do picia oraz kawa lub herbata na życzenie Pacjenta.

 • Miłe wnętrza – zarówno przytulne, jak i nowoczesne. Przyjemnym dla oczu wystrojem cechuje się nie tylko poczekalnia, lecz również korytarze prowadzące do gabinetów. Każde pomieszczenie jest klimatyzowane.

 • Bezpłatny internet – na terenie całego Premium Medical pacjenci mogą korzystać z dostępu do sieci internetowej – zarówno ci, którzy chcą umilić sobie czas oczekiwania na zabieg, jak i osoby, które muszą załatwić w tym czasie pilne sprawy.

 • Parking podziemny – zmotoryzowani pacjenci mogą pozostawić swój samochód na bezpiecznym parkingu.

Klinika Premium Medical Klinika Premium Medical Klinika Premium Medical Klinika Premium Medical Klinika Premium Medical Klinika Premium Medical Klinika Premium Medical Klinika Premium Medical