4,8 / 5  - 2403 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Neurochirurgia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Premium Medical jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Premium Medical

Nasza oferta jest bardzo szeroka. Między innymi, specjalizujemy się w laserowych zabiegach z zakresu ginekologii. Przeprowadzamy laserowe leczenie nietrzymania moczu, rewitalizację pochwy oraz labioplastykę systemem laserowym MonaLisa Touch. Zajmujemy się również korekcją warg sromowych za pomocą kwasu hialuronowego Neuvia.

Dbamy także o zdrowie serc naszych pacjentów. Przeprowadzamy pełen zakres badań diagnostycznych z uwzględnieniem EKG oraz badań echokardiograficznych. Dysponujemy również systemem 24-godzinnego monitorowania ciśnienia tętniczego.

Oferujemy szeroką gamę diagnostyki USG. Posiadamy nowoczesne aparaty ultrasonograficzne, przy użyciu których wykonujemy USG ginekologiczne (ciąży, narządów rodnych), urologiczne (prostaty, jamy brzusznej) oraz ortopedyczne np. stawu kolanowego, nadgarstka i barku. W ramach endokrynologii przeprowadzamy też USG tarczycy i wykonujemy jej biopsję.

Pełną listę świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku: