Premium Medical

ocena 5.0 / 5 (7 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 20:00
wtorek
7:00 - 20:00
środa
7:00 - 20:00
czwartek
7:00 - 20:00
piątek
7:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

22 626pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Premium Medical
ul. Kobielska 23
04-359 Warszawa

Premium Medical na mapie

Klinika Premium Medical znajduje się w warszawskiej dzielnicy Południowa Praga, przy Rondzie Wiatraczaka. Bardzo łatwo do nas trafić, ponieważ nasze gabinety mieszczą się na II piętrze (nad Galerią Grochów). Pacjentom przyjeżdżającym spoza Warszawy proponujemy wysiąść na Dworcu Wileńskim, skąd co 15 minut w naszą stronę odjeżdżają autobusy (125 lub N03), pokonujące trasę zaledwie w kwadrans (lub na Dworcu Centralnym, skąd jeżdżą do nas tramwaje linii 24 i 9). Samochodem bez natężenia ruchu można dotrzeć do nas z dworca w 10 minut. Ci, którzy wysiądą z samolotu na Lotnisku Chopina, autem mogą dojechać do ośrodka w ok. 25 minut (14 km). Mogą również  wsiąść w autobus linii 188 i dotrzeć do Premium Medical w niecałą godzinę.

Pacjentom przyjezdnym, chcącym przy okazji zwiedzić nieco stolicę, proponujemy wsiąść w wolnej chwili do tramwaju linii 26, który w ok. 30 minut dojeżdża do okolic rynku Starego Miasta i Zamku Królewskiego. Miłośnikom zieleni i przyrody polecamy półgodzinny spacer nad Wisłę lub bliżej (ok. 2 km), do Parku Skaryszewskiego i nad Jezioro Kamionkowe.

Czytaj więcej
Warszawa, ul. Kobielska 23

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska