Premium Medical - lekarze

ocena 5.0 / 5 (7 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 20:00
wtorek
7:00 - 20:00
środa
7:00 - 20:00
czwartek
7:00 - 20:00
piątek
7:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Lekarze w Premium Medical

Do naszego zespołu należą lekarze z bogatym doświadczeniem oraz szeroką wiedzą, którą zdobyli w renomowanych polskich i zagranicznych placówkach medycznych. Są to specjaliści wielu dziedzin medycyny, począwszy od ginekologii i położnictwa, przez kardiologię, urologię, ortopedię, okulistykę, dermatologię, neurochirurgię, diabetologię i onkologię, a skończywszy na endokrynologii, dietetyce i medycynie estetycznej.

Wśród członków naszej kadry znajduje się kilku profesorów, do których każdy pacjent może umówić się na konsultację profesorską.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska