Plastyka brzucha
w Prestige Clinic (Wrocław)

poniedziałek
8:00 - 16:00
wtorek
8:00 - 16:00
środa
8:00 - 16:00
czwartek
8:00 - 16:00
piątek
8:00 - 16:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
W wrocławskiej klinice Prestige Clinic procedury z zakresu plastyka brzucha wykonuje lek. Piotr Rataj. Cena za zabieg plastyka brzucha kształtuje się od 8500 zł (plastyka brzucha z liposukcją - 11040 zł).

lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny Wrocław

Specjalista chirurg Piotr Rataj jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu. Uczelnię ukończył w 1994 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Następnie ukończył studia podyplomowe w Szpitalu...

Więcej

Plastyka brzucha - cennik:
  • Plastyka brzucha od 8 500 do 11 040 
    (plastyka brzucha z liposukcją - 11040 zł)
Konsultacje przedzabiegowe i badania:
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej bezpłatnie
Umawianie wizyt
Rejestracja wizyt u lek. Piotr Rataj telefonicznie
pod numerem:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska