Recepcja, poczekalnia Prestige Skin Recepcja, poczekalnia Prestige Skin Gabinet zabiegowy Prestige Skin Gabinet zabiegowy Prestige Skin Gabinet konsultacyjny Prestige Skin

Prestige Skin – informacje ogólne

Misją kliniki Prestige Skin jest zapewnienie pacjentom dostępu do najwyższej jakości usług z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. Placówka jest firmą-córką Prestige Clinic, gdzie od wielu lat zajmujemy się poprawianiem niedoskonałości urody. Wraz z rozwojem kliniki zaobserwowaliśmy, że coraz większa grupa pacjentów poszukuje dostępu do mniej inwazyjnych metod poprawiania natury. W odpowiedzi na ich oczekiwania powstała klinika Prestige Skin. Proponujemy Państwu szereg nieinwazyjnych procedur opartych na najnowszych zdobyczach medycyny przeciwstarzeniowej. Sukcesywnie śledzimy zmiany, jakie dokonują się w dermatologii estetycznej, aby nasza oferta była zawsze aktualna. Wprowadzamy kolejne zabiegi do oferty, bazując na nowoczesnych technologiach, certyfikowanym sprzęcie medycznym oraz rekomendowanych preparatach. Wierzymy, iż dbając o młody i promienny wygląd pacjentów, poprawiamy ich dobre samopoczucie i pozwalamy uwierzyć w siebie.

Stosujemy zarówno metody nowoczesne, jak i klasyczne, w tym iniekcje toksyny botulinowej. Popularny botoks jest wykorzystywany przez nas do korekcji poziomych zmarszczek na czole, zmarszczki międzybrwiowej czy tzw. „kurzych łapek”. Wskazaniem do zabiegu są zmarszczki na szyi, „zmarszczki palacza” oraz tzw. „broda czarownicy”. Toksyna botulinowa jest stosowana również w leczeniu nadpotliwości dłoni, pach oraz stóp.

Wykorzystujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego w redukcji pionowych i poziomych zmarszczek okolic czoła, oczu, bruzd nosowo-wargowych oraz zmarszczek w obrębie ust. Kwas hialuronowy sprawdza się w korekcji cieni pod oczami oraz opadających kącików ust. Przy jego pomocy powiększamy i modelujemy usta.

Stosujemy wypełniacze (Radiesse, Sculptra, Voluma) w zabiegach wolumetrii twarzy. Rezultatem wykonanego zabiegu jest podniesienie owalu twarzy, poprawa jej konturów, wypełnienie policzków oraz podniesienie brwi. Silny efekt odmładzający jest widoczny praktycznie natychmiast po zabiegu.

Wykonujemy niechirurgiczny lifting twarzy nićmi liftingującymi. Wprowadzenie nici, okrzykniętych przez ekspertów osiągnięciem na miarę botoksu, zrewolucjonizowało medycynę estetyczną. Nici działają na zasadzie naturalnego „rusztowania”, wprowadzone pod skórę podnoszą owal twarzy, wygładzają zmarszczki, bruzdy oraz wyrównują ubytki. Dodatkowo stymulują produkcję kolagenu i nowego kwasu hialuronowego, zapewniając tym samym poprawę nawilżenia i elastyczności skóry. Zabieg jest bezbolesny, nie pozostawia blizn.

Zapraszamy na mezoterapię igłową, jeden z najskuteczniejszych sposobów odmładzania i rewitalizacji twarzy. Zabieg polega na śródskórnym wprowadzeniu substancji odżywczych poprzez ostrzyknięcie skóry (serię iniekcji). Mezoterapia stanowi rozwiązanie takich problemów jak zmarszczki, rozstępy cellulit czy nadmierne wypadanie włosów.

Przeprowadzamy terapię z użyciem osocza bogatopłytkowegoRegeneris. Zabiegi umożliwiają odbudowę skóry na komórkowym poziomie. Zaleca się je osobom, u których występują zmarszczki, przebarwienia czy problem nadmiernego wypadania włosów i łysienia. Osocze bogatopłytkowe poprawia jędrność, elastyczność oraz napięcie skóry. Przyspiesza gojenie po zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej.

Do naszego wyposażenia należy m.in. laser frakcyjny, przy pomocy którego wykonujemy szereg zabiegów, w tym laserowy resurfacing twarzy. Laseroterapia systemem frakcyjnym jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych metod odmładzania skóry i usuwania jej niedoskonałości. Wskazaniem do zabiegu są zmarszczki, rozstępy i blizny pooperacyjne, potrądzikowe oraz pooparzeniowe. Laser znajduje zastosowanie również w leczeniu przebarwień posłonecznych i plam starczych.

Oferujemy zabiegi lipolizy iniekcyjnej Aqualyx, dedykowane osobom chcącym pozbyć się uporczywej, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej z takich obszarów ciała jak brzuch, boki, plecy czy kolana, odpornej na ćwiczenia bądź dietę. Stosowany preparat rozbija komórki tkanki tłuszczowej, które następnie ulegają usunięciu z organizmu przez nerki. To jedyny zarejestrowany na rynku produkt do iniekcyjnego usuwania tłuszczu.

Przeprowadzamy transfer tkanki tłuszczowej (lipotransfer, autologiczny przeszczep), zabieg wymagający znieczulenia miejscowego. Pozyskana metodą odessania tkanka tłuszczowa może być wykorzystana do modelowania twarzy, odmładzania dłoni oraz innych partii ciała.

Wykonujemy peelingi chemiczne, dobierając każdorazowo rodzaj procedury do potrzeb pacjenta. Wśród wskazań do zabiegu znajdują się przebarwienia, zmarszczki, blizny czy rozstępy. Oferujemy peelingi: kwasem TCA, kwasem glikolowym, peeling migdałowy, rezorcynowy i wiele innych.

Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę i leczenie chorób skóry. Zakres usług obejmuje dermatoskopowe badanie znamion i zmian skórnych. Leczymy grzybicę skóry i paznokci, łuszczycę oraz atopowe zapalenie skóry. Pomagamy osobom cierpiącym z powodu chorób o charakterze alergicznym, wirusowym i bakteryjnym. Leczymy trądzik i usuwamy blizny potrądzikowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kliniki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Zaawansowany technologicznie sprzęt umożliwia przeprowadzenie minimalnie inwazyjnego leczenia i usuwania niedoskonałości, które dotychczas można było zredukować tylko za pomocą procedur chirurgicznych. Takie właściwości posiadają lasery, w tym wykorzystywany w klinice laser frakcyjny, który znajduje szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Służy m.in. do przeprowadzania resurfacingu skóry, może być stosowany także przy usuwaniu blizn, rozstępów i innych defektów estetycznych. Posiadamy również:

  • Dermatoskop – służy do szybkiej i bezinwazyjnej oceny zmian skórnych, przede wszystkim zmian barwnikowych.
  • Aparat do krioterapii – dzięki zastosowaniu niskiej temperatury wykorzystywany do usuwania brodawek wirusowych, łojotokowych, zmian przed- i nowotworowych.
  • Urządzenie do elektrokoagulacji – dzięki niemu szybko i bezkrwawo usuwamy włókniaki.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Duże doświadczenie – mimo iż Prestige Skin jest stosunkowo młodą kliniką, korzysta z wieloletniego doświadczenia Prestige Clinic i lekarzy w niej pracujących.

  • Indywidualnie podejście do pacjenta – dobieramy zabieg do pacjenta, nigdy odwrotnie. Przy planowaniu leczenia wykorzystujemy całą naszą wiedzę i umiejętności w zakresie odmładzania i rewitalizacji skóry.

  • Gwarancja bezpieczeństwa – stosujemy tylko urządzenia posiadające atesty oraz najwyższej jakości preparaty.

  • Przyjazna atmosfera – leczenie w Prestige Skin przebiega w przyjaznej, serdecznej atmosferze.

Prestige Skin – osiągnięcia i certyfikaty

Gwarancję jakości oferowanych w klinice usług stanowią dyplomy i certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w organizowanych w kraju i za granicą konferencjach, sympozjach i kursach doskonalących. Bierzemy udział w spotkaniach organizowanych przez m.in. towarzystwa naukowe oraz producentów sprzętów medycznych.

Gabinet Prestige Skin Gabinet Prestige Skin Gabinet Prestige Skin Gabinet Prestige Skin Gabinet Prestige Skin Gabinet Prestige Skin Gabinet Prestige Skin Gabinet Prestige Skin Gabinet Prestige Skin Gabinet Prestige Skin Gabinet Prestige Skin Gabinet Prestige Skin Gabinet Prestige Skin Gabinet Prestige Skin Gabinet Prestige Skin