poniedziałek
9:00 - 17:00
wtorek
9:00 - 17:00
środa
9:00 - 17:00
czwartek
15:00 - 21:00
piątek
9:00 - 17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Zajmujemy się szeroko rozumianą dermatologią estetyczną. Leczymy choroby skóry, usuwamy jej defekty oraz oznaki starzenia się skóry. Proponujemy pacjentom metody zabiegowe oparte na latach obserwacji i doświadczeń. Do oferty należą m.in. iniekcje kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, zabiegi nićmi liftingującymi, mezoterapia czy terapia osoczem bogatopłytkowym. Przeprowadzamy lipolizę iniekcyjną oraz transfery tkanki tłuszczowej. Znajdujemy rozwiązanie takich problemów jak zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności skóry, rozstępy czy cellulit. Dbamy kompleksowo o twarz i ciało.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Prestige Skin jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska