Prima-Dent - cennik

poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Prima-Dent to nowoczesny gabinet specjalizujący się w leczeniu stomatologicznym z wykorzystaniem zaawansowanych technologicznie urządzeń. Odbudowujemy zarówno pojedyncze, jak i bardziej rozległe ubytki przy pomocy systemów implantologicznych. Proponujemy pacjentom mosty oparte na implantach, protezy na 2 implantach oraz protezy nakładkowe oparte na 4 do 6 tytanowych wszczepach. Uzupełniamy ubytki przy zastosowaniu wysokiej jakości protez akrylowych, szkieletowych i nylonowych. Posiadamy różne systemy zamków protetycznych (protezy bezklamrowe) oraz korony, począwszy od klasycznych ceramicznych przez kompozytowe i galwaniczne, a skończywszy na koronach pełnoceramicznych typu Zirconia i Enpress. Proponujemy pacjentom również estetyczne mosty pełnoceramiczne.

Przeprowadzamy zabiegi z dziedziny chirurgii implantologicznej oraz chirurgii stomatologicznej. Podcinamy wędzidełka i usuwamy torbiele korzeniowe. Korygujemy wady zgryzu i asymetrię rysów twarzy przy pomocy innowacyjnych aparatów ortodontycznych. Zalecamy też pacjentom wykonywanie prostych ćwiczeń w ramach leczenia ortodontycznego – mioterapię. Zajmujemy się endodoncją, oczyszczając kanały zębowe ze zmienionej chorobowo miazgi.

W ramach usług z dziedziny stomatologii estetycznej przeprowadzamy zabiegi wybielania zębów. W tym celu stosujemy specjalną lampę (wybielanie w gabinecie) oraz system nakładek, którymi pacjent wybiela uzębienie samodzielnie, w domu. Upiększamy uśmiech leczących się u nas osób poprzez korygowanie wielkości, kształtu i koloru zębów przy pomocy licówek porcelanowych.

Co leczymy

W naszym gabinecie udzielamy profesjonalnej pomocy osoby cierpiącym na schorzenia zębów i dziąseł. Leczymy pacjentów z częściowym lub całkowitym bezzębiem, uzupełniając ubytki przy wykorzystaniu materiałów najlepszej jakości. Wykonujemy profesjonalne zabiegi leczenia próchnicy. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, poprzedzamy terapię przeprowadzeniem oczyszczania uzębienia z osadów oraz usunięciem złogów kamienia z powierzchni zębów.

Oferujemy zabiegi z dziedziny endodoncji, ratując zniszczone zęby przed ekstrakcją. Leczymy kompleksowo schorzenia zębów i przyzębia. Zajmujemy się również leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Rozjaśniamy nieestetyczne, pożółkłe uzębienie, przywracając mu biały kolor.

Pacjenci zmagający się z bruksizmem mogą zamówić w naszym gabinecie indywidualnie dopasowane szyny relaksacyjne.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy,

Prezentowany cennik Prima-Dent Lublin jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska