poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Klinika PRIMOMEDICUS Klinika PRIMOMEDICUS Klinika PRIMOMEDICUS Klinika PRIMOMEDICUS Klinika PRIMOMEDICUS

Informacje ogólne o PRIMOMEDICUS

Primomedicus to klinika stomatologiczna wyróżniająca się nowoczesnym spojrzeniem na leczenie schorzeń zębów. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo pacjentów, dlatego wykonywane przez nas zabiegi są bezbolesne i przebiegają w serdecznej atmosferze. Świadczymy usługi w oparciu o najnowsze zdobycze stomatologii, korzystając z wysokiej jakości materiałów i innowacyjnych sprzętów.

Specjalizujemy się w stomatologii estetycznej. W dzisiejszym świecie zadbany wygląd pomaga osiągnąć sukces prywatny i zawodowy. Ważne jest, żeby zęby były nie tylko zdrowe, ale także estetyczne, dlatego proponujemy Państwu szereg innowacyjnych rozwiązań, które poprawią wygląd uśmiechu. Usuwamy przebarwienia i kamień nazębny, poprawiamy kształt i kolor zębów poprzez przygotowanie indywidualnie dobranych licówek kompozytowych i porcelanowych. Przeprowadzamy zabiegi zamknięcia diastem i trem. W ofercie znalazło się także wybielanie zębów.

Pacjentom, u których występują braki w uzębieniu, proponujemy uzupełnienia protetyczne. W czasie konsultacji dobieramy najbardziej optymalne uzupełnienia ubytków, aby w trakcie ich użytkowania czuli się Państwo pewnie i komfortowo. Wykonujemy uzupełnienia stałe i ruchome. Do oferty należą korony (porcelanowe pełnoceramiczne, na metalu, na złocie, na cyrkonie), mosty oraz protezy (akrylowe, szkieletowe, acetalowe i szynoprotezy).

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje implantologia. Oferujemy wysokiej jakości implanty, które charakteryzują się wytrzymałością i komfortem użytkowania. Przeprowadzamy kompleksowe leczenie implantologiczne, wraz z zabiegami przygotowującymi do wszczepienia implantu w przypadku zaniku tkanki kostnej (w tym sinus lift – podniesienie dna zatoki szczękowej).

Świadczymy usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Przed każdym zabiegiem podajemy pacjentowi znieczulenie miejscowe. Przeprowadzamy ekstrakcje zębów, w tym zatrzymanych zębów ósmych. Wykonujemy również zabiegi napięcia ropni okołozębowych.

Przeprowadzamy leczenie kanałowe (endodoncja). Podejmujemy się leczenia nawet najbardziej skomplikowanych przypadków. Miazga komorowa i kanałowa zęba są usuwane w znieczuleniu, następnie kanały są opracowywane metodą chemo-mechaniczną. Osuszony kanał jest wypełniany gutaperką oraz materiałem uszczelniającym. Tak wyleczony ząb może służyć pacjentowi przez długie lata. Korzystamy z nowoczesnej diagnostyki przed, w trakcie i po leczeniu, co dodatkowo zwiększa skuteczność zabiegów.

Zajmujemy się leczeniem parodontozy. Pacjenci zgłaszają takie objawy jak obrzęk, krwawienia z dziąseł, nadwrażliwość zębów na zimne i ciepłe pokarmy, a także ich ruchomość. Przeprowadzone w naszej klinice leczenie pozwala zatrzymać lub spowolnić rozwój choroby.

Do oferty kliniki należą zabiegi z dziedziny stomatologii zachowawczej. Przeprowadzamy leczenie ubytków tkanek zęba, będących następstwem próchnicy lub urazów. Stosujemy estetyczne i trwałe materiały kompozytowe do wypełniania ubytków.

Pacjentom borykającym się z bruksizmem, objawiającym się zgrzytaniem zębów, proponujemy terapię szynami relaksacyjnymi. Indywidualnie przygotowana szyna ma zastosowanie lecznicze i profilaktyczne.

Wykonujemy zabiegi profilaktyczne: skaling, piaskowanie, lakowanie i fluoryzację.

Na miejscu przeprowadzana jest kompleksowa diagnostyka stomatologiczna w oparciu o radiowizjografię cyfrową. Korzystamy z nowoczesnego aparatu RTG. Bezpośrednio po wykonaniu zdjęcia jest ono wyświetlane na ekranie komputera i omawiane na bieżąco z pacjentem.

Przeprowadzamy leczenie stomatologiczne dzieci (pedodoncja). Najmłodszych pacjentów zapraszamy na wizyty adaptacyjne, w trakcie których poznają gabinet i jego wyposażenie.

Naszą ofertę uzupełniają świadczenia z zakresu medycyny estetycznej. Zadbany, promienny i świeży wygląd idzie w parze ze zdrowym, pięknym uśmiechem. Korygujemy zmarszczki mimiczne okolic czoła, oczu czy ust, a także leczymy nadpotliwość i bruksizm przy pomocy toksyny botulinowej. Wypełniamy zmarszczki za pomocą kwasu hialuronowego. Przeprowadzamy również procedury modelowania, nawilżania i powiększania ust oraz wolumetrii twarzy.

Dużym zainteresowaniem wśród pacjentów cieszy się mezoterapia. Wykonujemy mezoterapię całej twarzy, wrażliwych okolic oczu, szyi, dekoltu oraz dłoni. Zabiegi przeprowadzane są w celu redukcji zmarszczek, cieni pod oczami, cellulitu i innych niedoskonałości skóry.

Do oferty należą zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego o silnym działaniu rewitalizującym. Osocze bogatopłytkowe może być stosowane w profilaktyce przeciwstarzeniowej, a także w leczeniu łysienia i wypadania włosów.

Zapraszamy do skorzystania z usług kliniki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

  • Endometr Raypex 5 – zwiększa skuteczność i precyzję leczenie kanałowego. Służy do dokładnego pomiaru długości opracowywanych kanałów.

  • GENDEX GXS700 – nowoczesny aparat RTG. Jego zastosowanie pozwala na redukcję dawki promieniowania otrzymywanej przez pacjenta nawet o 80-90%.

  • Unity stomatologiczne Kavo – ergonomiczne unity zapewniają pacjentowi i stomatologowi wygodę w trakcie zabiegu.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Miejsca parkingowe – tuż obok kliniki dostępne są miejsca parkingowe dla naszych pacjentów.

  • Dogodne formy płatności – za wykonane w klinice zabiegi można zapłacić gotówką lub kartą.

  • Godziny otwarcia – placówka jest czynna od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 19:00, co umożliwia korzystanie z naszych usług w dogodnych dla siebie godzinach.

Osiągnięcia i certyfikaty PRIMOMEDICUS

Współpracujący z kliniką stomatolodzy dysponują licznymi certyfikatami i dyplomami, uzyskanymi w ramach organizowanych w kraju i za granicą kursów oraz konferencji naukowych. Nasi specjaliści są autorami publikacji i doniesień naukowych.

Jako instytucja możemy się pochwalić uczestnictwem w ogólnopolskim programie edukacji zdrowotnej dla przedszkolaków. Jesteśmy oficjalnym partnerem Akademii Aquafresh.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska