5,0 / 5  - 4 oceny »
Recepcja, poczekalnia Pro-Age Esthetic Recepcja, poczekalnia Pro-Age Esthetic Recepcja, poczekalnia Pro-Age Esthetic Gabinet konsultacyjny Pro-Age Esthetic Recepcja, poczekalnia Pro-Age Esthetic Recepcja, poczekalnia Pro-Age Esthetic Recepcja, poczekalnia Pro-Age Esthetic Gabinet zabiegowy Pro-Age Esthetic Gabinet zabiegowy Pro-Age Esthetic Gabinet zabiegowy Pro-Age Esthetic Gabinet zabiegowy Pro-Age Esthetic Gabinet zabiegowy Pro-Age Esthetic Gabinet zabiegowy Pro-Age Esthetic Recepcja, poczekalnia Pro-Age Esthetic Gabinet konsultacyjny Pro-Age Esthetic Recepcja, poczekalnia Pro-Age Esthetic Recepcja, poczekalnia Pro-Age Esthetic Recepcja, poczekalnia Pro-Age Esthetic Recepcja, poczekalnia Pro-Age Esthetic Recepcja, poczekalnia Pro-Age Esthetic Pro Age Esthetic - logo

Informacje ogólne o Pro-Age Esthetic

Klinika Medycyny Estetycznej Pro-Age Esthetic dr Damiana Drążewskiego to nowoczesny gabinet rekomendowany przez Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anty-Aging. Znajduje się w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, tuż obok Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Klinika dr Drążewskiego na trójmiejskim rynku medycznym funkcjonuje od 2014 roku i od tego czasu pomaga pacjentom w walce z oznakami upływającego czasu. Oferujemy Państwu wszechstronne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej na twarz i ciało, wśród których znajduje się m.in. modelowanie i odmładzanie ust czy też najsilniejsza mezoterapia lekarska – MesoAromaWorld. Proponowany przez nas zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego został nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej 2014. Nasz doświadczony personel pomoże Państwu zachować młody i piękny wygląd na dłużej, skutecznie walcząc z oznakami starzenia.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, a zabiegi są ukierunkowane ze względu na wiek oraz potrzeby. Dlatego też pomoc u nas znajdą zarówno osoby po 50 roku życia, jak i nastolatki, dla których przygotowaliśmy odpowiednie terapie z zastosowaniem np. peelingu lekarskiego bądź mezoterapii. Zabiegi te skutecznie uporają się z trądzikiem i innymi problemami skórnymi występującymi w młodym wieku. Osobom borykającym się z problemem słabych, łamliwych włosów polecamy biorewitalizację skóry mezoterapią igłową, która poprawia kondycję włosów, hamuje ich wypadanie, a czasami nawet stymuluje ich ponowny wzrost. 

Pacjentom, którzy chcą pozbyć się tłuszczu z określonych partii ciała (np. brzucha, podbródka, pośladków lub talii), proponujemy lipolizę. Zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny. Natomiast osoby chcące wymodelować, nawilżyć i zrewitalizować okolice twarzy oraz ciała zachęcamy do skorzystania z lipoliftingu, który jest doskonałą alternatywą dla zabiegów z zastosowaniem chemicznych wypełniaczy bądź implantów. Polega na pobraniu tłuszczu z ciała pacjenta i wstrzyknięciu go w miejsce, które chce się uwydatnić bądź ujędrnić.

W klinice stosujemy jedynie najwyższej jakości preparaty oraz urządzenia sprawdzone przez tysiące dermatologów na całym świecie, gwarantując tym samym doskonałe efekty leczenia. W ofercie naszego gabinetu posiadamy również unikalny Aurologic krem z komórkami macierzystymi, który po dodaniu osocza bogatopłytkowego stanowi doskonałe uzupełnienie terapii przy wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego. Autologic Krem jest wskazany jest do regeneracji i odbudowy skóry, łagodzenia podrażnień i mikrourazów, głębokiego nawilżenia, a także codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i wrażliwej, redukcji wiotkości, przywrócenia jędrności i elastyczności oraz zmniejszenia widoczności zmarszczek.

Dla wygody pacjentów udostępniliśmy duży parking oraz możliwość telefonicznej lub mailowej rejestracji wizyty. Nasz gabinet jest w pełni przyjazny osobom niepełnosprawnym. Umożliwiamy również rozłożenie opłaty za zabieg na dogodne raty.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W naszym gabinecie posiadamy najwyższej jakości, certyfikowane sprzęty, np.:

  • Autologic Therapy – system pozyskiwania osocza bogatopłytkowego, umożliwiający uzyskanie optymalnej ilości doskonałego jakościowo osocza bogatopłytkowego.
  • Wirówka laboratoryjna firmy Abalase – urządzenie przeznaczone do odwirowywania osocza z krwi.
  • Dermapen – certyfikowane urządzenie  do frakcyjnego mikronakłuwania skóry i naturalnej stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. Stosowany może być w połączeniu z terapią osoczem bogatopłytkowym w celu walki z procesami starzenia oraz w przypadku wypadania włosów, cellulitu lub blizn potrądzikowych.

Udogodnienia dla pacjentów

Z myślą o naszych pacjentach przygotowaliśmy liczne udogodnienia w postaci:

  • Komfortowych wnętrz – klinika składa się z komfortowego gabinetu urządzonego w nowoczesny sposób w ciepłych i przyjaznych dla oka kolorach, a także z przestronnej poczekalni wraz z rejestracją.
  • Klinika przyjazna osobom niepełnosprawnym – zarówno gabinet, jak i toalety są przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
  • Wielojęzyczny personel – nasi specjaliści posługują się językiem angielskim oraz rosyjskim, co ułatwia kontakt z pacjentem podczas konsultacji i w trakcie zabiegu.
  • Pyszne napoje – podczas oczekiwania na zabieg proponujemy pacjentowi do picia pyszną kawę, herbatę lub wodę.
  • Dogodne formy płatności – w naszej klinice możliwe jest rozłożenie płatności na raty.
  • Obszernego parkingu – oferujemy miejsca postojowe dla pacjentów.

Certyfikaty Pro-Age Esthetic 

Nasz gabinet jest rekomendowany przez Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anty-Aging w Warszawie, przez firmę Revisage (wyłącznego dystrybutora urządzenia Dermapen) oraz firmę Beauty Derm Aesthetic (przedstawiciela systemu pozyskiwania osocza bogatopłytkowego Autologic Therapy). Posiadamy szereg certyfikatów, m.in. z technik zabiegowych stosowanych w dermatologii estetycznej, nadanych przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, certyfikaty z zastosowania kwasu hialuronowego w korekcji estetycznej tkanek miękkich, a także certyfikat z procedur zabiegowych z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Stosowany u nas zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego otrzymał tytuł Perły Dermatologii Estetycznej 2014.

Właściciel kliniki, dr Damian Drążewski, ukończył z wynikiem bardzo dobrym Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych w Warszawie. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szeregu szkoleń z zakresu medycyny estetycznej.

Gabinet Pro-Age Esthetic Gabinet Pro-Age Esthetic Gabinet Pro-Age Esthetic Gabinet Pro-Age Esthetic Gabinet Pro-Age Esthetic Gabinet Pro-Age Esthetic