ocena 5.0 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
12:00 - 19:00
wtorek
12:00 - 19:00
środa
12:00 - 19:00
czwartek
12:00 - 19:00
piątek
12:00 - 19:00
sobota
11:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Zajmujemy się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Poszczególne procedury medyczne dobieramy indywidualnie do potrzeb pacjenta. Przed każdym zabiegiem nasi specjaliści przeprowadzają wnikliwy wywiad, w trakcie którego wykluczają ewentualne przeciwwskazania oraz dokładnie planują zabieg.

W swojej pracy stosujemy bezpieczne i bezinwazyjne metody poprawiania urody, dzięki czemu pacjenci od razu mogą wrócić do codziennych zajęć. W ofercie mamy m.in. zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i botoksu. Osobom z nietolerancją toksyny botulinowej proponujemy preparat BTX Like, który zawiera argirelinę o działaniu relaksującym mięśnie.

Wśród naszych usług znajdą Państwo nowatorski program mezoterapii lekarskiej MesoAromaWorld. Proponujemy także peeling Easy TCA Pain Control, peeling przy użyciu kwasu pirogronowego dedykowany cerze trądzikowej oraz peeling Easy Droxy Peel. Osobom z problemem przesuszonej skóry polecamy silnie nawilżający zabieg z wykorzystaniem preparatu Restylane Skinbooster lub Teosyal Redensity I i Teosyal Redensity II. Proponujemy również zabiegi przy użyciu preparatów Dermaheal likwidujące cienie i obrzęki w okolicy oka.

Wykonujemy usługi w znieczuleniu powierzchownym przy użyciu preparatu Emla lub Topical Local Anesthetic.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Pro-Age Esthetic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska