ocena 5.0 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
12:00 - 19:00
wtorek
12:00 - 19:00
środa
12:00 - 19:00
czwartek
12:00 - 19:00
piątek
12:00 - 19:00
sobota
11:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Placówka Pro-Age Esthetic została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 4 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

4 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Pro-Age Esthetic oferuje wszechstronne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. W gabinecie stosowany jest nowoczesny sprzęt i technologie w celu zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Gabinet rekomendowany jest przez Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anty-Aging. Znajduje się w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, tuż obok Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Funkcjonuje od 2014 roku i od tego czasu pomaga pacjentom w walce z oznakami upływającego czasu. Klientki często pytają o możliwość i terminy wizyt u dr Damiana Drążewskiego. Nie powinno to dziwić, jeśli wysłucha się opinii o lekarzu. Z nich wynika, że ma on pewną rękę i dba o komfort klienta. Gabinet oferuje najnowsze zabiegi/produkty w dość konkurencyjnych cenach. Pan Damian to lider i profesjonalista. Cudowny, przesympatyczny, konkretny, zna się na rzeczy, można oddać się w jego ręce z pełnym zaufaniem. Pan doktor tłumaczy dokładnie na czym polega zabieg, oraz jaki efekt przyniesie. Jest bardzo delikatny i nawet niezbyt przyjemne zabiegi stają się do zniesienia. Pełen profesjonalizm, miłe i domowe podejście, aż chce się wracać w ręce Pana doktora." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Agnieszka
5.0
Agnieszka
Dodano: 31 lipca 2017
Lekarz jest profesjonalistą, dla którego liczy się dobro pacjenta, nie naciąga na zabiegi. W moim przypadku zastosował łączony zabieg na bliznę, z którego efektu jestem bardzo zadowolona. Najlepszy lekarz jakiego spotkalam. Inna wizyta w tej samej sprawie u innego lekarza była czymś okropnym.
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (lipiec 2017)
Lekarz:
lek. Damian Drążewski
 
Szczegóły 
Dorota
5.0
Dorota
Dodano: 18 września 2017
Tytuł:
"Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam z usług Pro Age Esthetic"
Zabieg:
Plexr - plastyka opadających powiek (lipiec 2017)
 
Szczegóły 
Justyna
5.0
Justyna
Dodano: 4 lipca 2017
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (lipiec 2017)
Lekarz:
lek. Damian Drążewski
 
Szczegóły 
Ludmiła
(Gdańsk)
5.0
Ludmiła (Gdańsk)
Dodano: 22 marca 2017
Zabieg:
Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym (marzec 2017)
Lekarz:
lek. Damian Drążewski
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska