ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne
Placówka Proclinic została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"ProClinik to placówka oferująca pacjentom zabiegi pozwalające poprawić niedoskonałości oraz pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości czy też kompleksów. Można tu skorzystać z usług z zakresu ginekologii, laryngologii, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Pacjentom zagwarantowane jest bezpieczeństwo świadczonych usług oraz pełna dyskrecja, dzięki czemu mogą oni bez obaw dzielić się z personelem swoimi problemami. ProClinic korzysta z najlepszego sprzętu medycznego, w skład którego wchodzi zaawansowany i innowacyjny laser medyczny. Najczęściej chyba umawiam do dr. Wojciecha Wacławicza, chirurga plastycznego. Klienci po wizycie u niego mówią, że jest chirurgiem z dużym doświadczeniem, posiadającym wielki talent. W zasadzie każdy lekarz, który dużo operuje, ma fach w ręku, ale nie każdy ma to coś w rękach, co nazywane jest "Palecem Bożym". To talent, wyczucie, intuicja, zdolności manualne na pograniczu artyzmu - tego nie można się nauczyć, to po prostu trzeba mieć i z tym się urodzić. Jeśli z tymi przymiotami związane jest serce, dobroć i taka zwyczajna ludzka przyzwoitość, to mamy lekarza artystę z wielkim, dobrym sercem, czyli mieszanka bardzo rzadka w dzisiejszej rzeczywistości. Jest to wyjątkowo troskliwy i rzetelny specjalista. Opieka w szpitalu jest doskonała, a personel bardzo miły." - Jerzy L. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Anna L.
5.0
Anna L.
Dodano: 11 marca 2018
Tytuł:
"Pracę całego zespołu oceniam na wielką piątkę z plusem. Polecam!"
Profesjonalne podejście do pacjenta
Zabieg:
Laserowe leczenie żylaków nóg (styczeń 2018)
Lekarz:
lek. Rafał Mulek
 
Szczegóły 
Maria
5.0
Maria
Dodano: 26 kwietnia 2017
Zabieg:
Laserowe leczenie żylaków nóg (kwiecień 2017)
 
Szczegóły 
Elżbieta
5.0
Elżbieta
Dodano: 25 kwietnia 2017
Lekarz:
dr n. med. Wojciech Wacławowicz
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska