ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Wykonujemy zabiegi w ramach profilaktyki próchnicy, m.in. higienizację jamy ustnej, skaling i piaskowanie zębów. Prowadzimy profesjonalny instruktaż higieny jamy ustnej oraz zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, w tym leczenie różnych stadiów zaawansowania próchnicy. Leczymy nadwrażliwość zębów. Przeprowadzamy zabiegi endodontyczne pod kontrolą zaawansowanych narzędzi optycznych i RTG.

Oferujemy zarówno proste, jak i zaawansowane zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej. Wykonujemy m.in. ekstrakcje zębów, usuwamy zmiany w obrębie jamy ustnej, zajmujemy się gingiwoosteoplastyką oraz kiretażem. Prowadzimy również zabiegi z zakresu odbudowy kości i przygotowujemy podłoże pod wszczepienie implantów.

Zajmujemy się wszczepianiem implantów po wcześniejszej kompleksowej diagnostyce wykonywanej za pomocą tomografii komputerowej 3D oraz szablonów. uzupełniając przy ich pomocy pojedyncze ubytki oraz duże ubytki w uzębieniu. Po okresie zrośnięcia implantu z kością (tzw. osteointegracja) odbudowujemy koronę zęba za pomocą sprawdzonych materiałów dostępnych na rynku. Oferujemy szereg usług w obrębie protetyki na implantach.

Nasza klinika świadczy usługi z zakresu stomatologii estetycznej, takie jak wybielanie zębów za pomocą lampy Beyond oraz lasera LiteMedics. Zakładamy pacjentom licówki, oferujemy także korony i mosty wykonane z nowoczesnych materiałów i pozbawione metalowych elementów.

Dzięki bogatej gamie rozwiązań protetycznych odbudowujemy uśmiech osób z częściowym i całkowitym bezzębiem. Uzupełniamy ubytki zębowe przy pomocy m.in. koron, mostów i protez oraz wkładów koronowo-korzeniowych. Stosujemy najlepszej jakości materiały dające znakomity efekt estetyczny.

Oferujemy leczenie ortodontyczne dla dzieci i dorosłych. Niwelujemy wady zgryzu wrodzone, odziedziczone oraz nabyte. Korygujemy nieprawidłowe ustawienie zębów. W leczeniu ortodontycznym proponujemy aparaty ruchome, trainery oraz aparaty stałe wykorzystujące technikę łuku prostego.

Podczas przeprowadzania zabiegów wykorzystujemy nowoczesne metody leczenia, w tym laseroterapię. Posługujemy się laserami w chirurgii tkanek miękkich, periodontologii oraz w zabiegach endodoncji. Przy ich pomocy leczymy choroby jamy ustnej, a także wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Prodent jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska