4,7 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Klinika Medycyny Estetycznej Proestetica jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Klinika Medycyny Estetycznej Proestetica

W naszej ofercie znajdują się zabiegi laserowe, którymi niwelujemy zbędne owłosienie, zamykamy naczynia krwionośne (redukcja tzw. pajączków) oraz usuwamy przebarwienia. Nowością jest laserowy peeling służący oczyszczeniu i ujednoliceniu koloru oraz struktury skóry. Laser frakcyjny CO2 wykorzystujemy do usuwania zmian skórnych, zmarszczek i zwiotczenia skóry, blizn potrądzikowych i pourazowych oraz rozstępów, rozszerzonych porów i przebarwień. Zabiegi laserowe charakteryzują się wysoką skutecznością, bezpieczeństwem i są bezbolesne.

Proponujemy Państwu szereg zabiegów odmładzających, w tym PRX-T33, czyli nieablacyjną stymulację chemiczną oraz biorewitalizację skóry właściwej, wypełnianie zmarszczek specjalistycznymi preparatami, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (BOTOX) oraz mezoterapię igłową. Wykonujemy zabieg wolumetrycznego modelowania twarzy, soft lifting, czyli modelowanie owalu twarzy za pomocą liniowego wprowadzania wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego, oraz zabiegi odmładzające dłonie polegające na uzupełnianiu ubytków tkanki tłuszczowej wypełniaczami z kwasu hialuronowego lub polimlekowego. W walce ze wczesnymi oznakami starzenia stosujemy nici Silhouette. W naszej ofercie znajdują się również zabiegi mikrodermabrazji, peelingi medyczne, usuwanie przebarwień i inne.

Nowością w naszej ofercie jest lipofilling, czyli przeszczep tkanki tłuszczowej z miejsc, gdzie występuje ona nadmiernie, a następnie jej implantacja do miejsc, gdzie odnotowano jej wyraźny ubytek. Wykonujemy także lifting twarzy i ciała za pomocą platformy New Midas. Zabieg polega na połączeniu właściwości fal radiowych oraz podczerwieni przy jednoczesnym silnym schłodzeniu skóry. Daje znakomite efekty z zachowaniem komfortu i bezpieczeństwa pacjenta. W naszej ofercie znajduje się wiele procedur mających na celu redukcję tkanki tłuszczowej m.in. zabieg Icoone, Cavi-Lipo, czy lipoliza iniekcyjna. Oferujemy Państwu również porady dietetyczne.

Wykonujemy także zabiegi fotoodmładzania, nieoperacyjnego leczenia żylaków, prowadzimy leczenie rozstępów oraz cellulitu. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, w tym m.in. terapią osób z problemem trądziku młodzieńczego i różowatego, grzybic skóry i paznokci, łuszczycy, wypadania włosów, nadpotliwości oraz bielactwa. Zajmujemy się usuwaniem zmian skórnych przy zastosowaniu lasera oraz metody chirurgicznej. Oferujemy szeroką gamę zabiegów z zakresu kosmetologii. Wykonujemy również makijaż permanentny.