Centrum Rehabilitacji Profireha - cennik

poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Zajmujemy się kompleksowym leczeniem schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego. Jesteśmy ekspertami w terapii nawracających dolegliwości bólowych kręgosłupa. W odpowiedzi na potrzeby pacjentów przygotowaliśmy szeroką gamę zabiegów.

Leczymy choroby zwyrodnieniowe i reumatyczne. Udzielamy pomocy pacjentom z problemem nerwobóli i nawracających migren. Umożliwiamy powrót do zdrowia po przebytych urazach i operacjach. Proponujemy Państwu ćwiczenia podnoszące ogólną sprawność organizmu. Dysponujemy szeregiem metod leczenia uciążliwych objawów dysfunkcji kręgosłupa i narządu ruchu. Organizujemy zajęcia z technik relaksacyjnych, które pomogą pozbyć się stresu i zmniejszyć napięcie.

W bogatej ofercie placówki nie mogło zabraknąć masaży, które stanowią uzupełnienie naszych propozycji rehabilitacji.

Przeprowadzamy zabiegi fizykoterapeutyczne typu laseroterapia czy elektroterapia.

Poniżej znajdą Państwo pełną ofertę naszej placówki.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Rehabilitacji Profireha jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska