4,1 / 5  - 20 opinii

Cennik

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Profmed Klinika Grabczak jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Profmed Klinika Grabczak

Oferujemy poradnictwo w zakresie około 20 dziedzin medycyny. Prowadzimy konsultacje m.in. z zakresu ginekologii i położnictwa, ginekologii estetycznej, a także neurologii, laryngologii i dermatologii.

Wykonujemy m.in. badania cytologiczne, biopsje narządów (m.in. tarczycy, piersi), badanie na obecność HPV oraz szczepienia przeciwko temu wirusowi. Przeprowadzamy badania kolposkopowe, oceniając powierzchnię badanych narządów (macica, pochwa, srom) pod kątem zmian, zwłaszcza przednowotworowych i wczesnonowotworowych. Badanie jest bardzo dokładne i bezbolesne. Zajmujemy się laserowym leczeniem blizn. Usuwamy zmiany skórne, tłuszczaki i włókniaki.

Oferujemy zabiegi labioplastyki, korygujące zaburzenia statyki narządu rodnego, plastykę krocza, usuwamy ektopie, ogniska endometriozy w bliźnie oraz zmiany w obrębie pochwy (guzy, torbiele). Zajmujemy się leczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu, dysplazji sromu i ropnia gruczołu Bartholina. Przeprowadzamy zabiegi histeroskopowe, usuwamy polipy oraz zrosty wewnątrzmaciczne i inne. Zakładamy i usuwamy wkładki domaciczne.

Oferujemy spektrum zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej, w tym rewitalizację pochwy w zespole rozluźnienia pochwy, lifting pochwy za pomocą specjalistycznych nici liftingujących, zabiegi rewitalizacji i ujędrniania sromu, a także lipolizę wzgórka łonowego. Zajmujemy się wybielaniem warg sromowych, laserowym odmładzaniem i rewitalizacją krocza.

Wśród stosowanych przez nas technik zabiegowych można wymienić krioterapię, mezoterapię iniekcyjną oraz zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego i botoxu.

Pełen zakres świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku: