ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

W centrum Projekt Uśmiechu prowadzimy szczegółową diagnostykę chorób zębów oraz przyzębia, a także kompleksowe leczenie zarówno zachowawcze, chirurgiczne, jak i implantologiczne.

Posiadamy aparaturę diagnostyczną, która umożliwia precyzyjną diagnostykę oraz podjęcie szybkiego leczenia. Cyfrowa aparatura RTG umożliwia wykonanie wysokiej jakości zdjęć rentgenowskich przy niewielkiej dawce promieniowania, na które narażony jest pacjent podczas badania.

Leczymy różne stadia próchnicy w ramach stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. Zajmujemy się odbudową zębów zniszczonych na skutek procesów próchniczych, a także uszkodzeń mechanicznych. Za pomocą specjalistycznych narzędzi opracowujemy kanały korzeni zębowych (oczyszczanie i wypełnianie) podczas leczenia kanałowego.

W naszym gabinecie wykonujemy procedury chirurgiczne takie jak ekstrakcje zębów, resekcje korzeni zębowych oraz hemisekcje. Zajmujemy się nacinaniem ropni oraz plastyką tkanek miękkich w obrębie jamy ustnej (m.in. plastyka wędzidełka, wyrostka zębodołowego). Nasi specjaliści wykonują również zabiegi przygotowujące kości do zabiegów z zakresu implantologii. Przeprowadzamy sterowaną regenerację kości oraz podnoszenie zatoki szczękowej.

Oferujemy wszczepianie implantów firm Nobel Biocare, Straumann oraz Alpha Bio. Po wygojeniu kości wykonujemy odbudowę protetyczną (korony, mosty, protezy nakładowe). Posiadamy szeroką gamę rozwiązań protetycznych. Proponujemy różnego rodzaju protezy (całkowite, częściowe, szkieletowe i na zatrzaski). Wykonujemy także różne warianty koron (Zirro, porcelanowe, akrylowe), mosty i wkłady kompozytowe (Inlay). Niewielkie defekty uzębienia korygujemy za pomocą licówek porcelanowych. Zajmujemy się również naprawą protez.

W ramach higienizacji jamy ustnej przeprowadzamy zabiegi skalingu, piaskowania i fluoryzację. Leczymy choroby i następstwa chorób przyzębia. Przeprowadzamy m.in. czyszczenie kieszonek zębowych (kiretaż) oraz szynowanie zębów.

W naszym gabinecie zajmujemy się także wybielaniem zębów różnymi metodami (nakładkowe, gabinetowe, za pomocą lasera Picasso).

Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Projekt Uśmiech Centrum Dentystyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska