Protege Intima - niechirurgiczne zmniejszanie warg sromowych

Synonimy: labioplastyka niechirurgiczna EXILIS ELITE INTIMA, nieinwazyjna labioplastyka, bezoperacyjne zmniejszanie warg sromowych więcej »

Filtruj wyniki

Protege Intima - niechirurgiczne zmniejszanie warg sromowych - informacje

Gabinet zabiegowy w Revival Clinic Gabinet zabiegowy w Revival Clinic

System Protege Intima pozwala na przywrócenie jędrności i zmniejszenie warg sromowych u kobiet oraz znacznej poprawy jakości ich życia seksualnego. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i polega na termicznym pobudzeniu produkcji kolagenu w skórze. Kierowany jest głównie do kobiet, które rodziły w sposób naturalny lub do osób po menopauzie. Urządzenie termiczne ujędrnia skórę warg sromowych oraz wejście do pochwy i zatrzymuje proces starzenia się w miejscach intymnych. Zaleca się wykonanie serii czterech zabiegów, w odstępach 7 – 10 dniowych, ale nie dłuższych niż 14 dni. Sam zabieg trwa dosłownie kilka minut, a pacjentka może natychmiast wrócić do normalnego trybu życia.

Protege Intima w Polsce

W Polsce zabieg zyskuje na popularności, a najlepsze gabinety kupują aparat Protege Intima, by zapewniać swoim pacjentkom bezpieczny sposób na poprawę ich życia seksualnego. Jednym z takich miejsc jest Laboratorium Doskonałej Sylwetki LaDoS w Warszawie – Saskiej Kępie, otwarte w 2006r. Pracuje tutaj między innymi Anna Cegielska, specjalistka w zakresie zabiegów na ciało, która w centrum pracuje od jego powstania. Specjalistką w swoim fachu jest także Anna Szatkowska, która przeprowadza również zabiegi mezoterapii igłowej czy Infini. Klientki tej placówki mogą także skorzystać z pakietu Beautiful Mammy z zabiegami między innymi właśnie z zakresu poprawy kondycji warg sromowych. W bydgoskim Skin-Medzie zabiegi medycyny estetycznej wykonuje lek. med. Andrzej Małek, Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalista I i II stopnia z położnictwa i ginekologii. Pełnił funkcję zastępcy ordynatora najpierw w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim, a następnie w Szpitalu MSW w Bydgoszczy. Przychodzące tutaj pacjentki mogą poddać się także wybielaniu warg sromowych.

Niechirurgiczne zmniejszanie warg sromowych dostępne jest także w poznańskim Iuveo – Nowej Medycynie Estetycznej. Z systemem Protege Intima pracuje tu Maria Gębala, elektroradiolog, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, posiadająca certyfikaty uprawniające ją do korzystania z urządzeń firmy BTL. Pracuje tu także Magdalena Brzóstowicz, która może pochwalić się podobnym przeszkoleniem. Z Protege Intima korzysta także Centrum Kosmetyki Profesjonalnej i SPA DeSoderm z Białej Podlaskiej, które na rynku medycznym funkcjonuje od 2013r. Jego właścicielką jest Dorota Sobolewska. Aparaty firmy Protege wykorzystywane są tutaj także do odmładzania twarzy skóry i ciała oraz do modelowania sylwetki.

Nieinwazyjne zmniejszanie warg sromowych alternatywą dla operacji

W Krakowie termicznemu obkurczaniu pochwy można poddać się w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna. Pracuje tutaj lek. med. Agnieszka Drożniak, specjalistka z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii, członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie, absolwentka Collegium Medicum UJ i studiów podyplomowych „Kosmetologia dla lekarzy”. Do jej zainteresowań zawodowych należy laserowe obkurczanie pochwy. Również w Krakowie znajduje się Medicor, który na początku 2014r. otworzył swoją filię w Warszawie. Zabiegi wykonuje dr Marek Iwaszko, lekarz medycyny, który specjalizuje się w medycynie estetycznej. Kształcił się na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi oraz w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie, brał udział w kongresie  „ANTI AGING, PSYCHOSOMATIC, PREVENTIVE and SPORTS MIEDICINE” w Chorwacji.

Ceny zabiegów intymnych w Polsce

Gabinet zabiegowy w Revival Clinic Gabinet zabiegowy w Revival Clinic

Procedura termicznego obkurczania warg sromowych jest nie tylko bezpieczniejsza i mniej bolesna niż chirurgiczna labialoplastyka, ale także tańsza. Polskie ceny są zaś znacznie niższe niż za granicą. Brytyjski Cosmetic Surgery Guide podaje, że terapia czterech zabiegów w UK to koszt co najmniej £1.000, czyli 5.000 zł. W Polsce, w Vesunie, koszt jednorazowego zabiegu to 500 zł, za całą terapię zapłacimy więc 2.000zł. 3 tysiące zł różnicy z łatwością pokryje koszt przyjazdu do Polski, nawet kilkukrotny i pozwoli zaoszczędzićna leczeniu,

Protege Intima - niechirurgiczne zmniejszanie warg sromowych - ceny w różnych miastach

  • Kraków od 400 zł
  • Warszawa od 600 zł
  • Zbąszyń od 600 zł
Pokaż więcej »

Usługa protege intima - niechirurgiczne zmniejszanie warg sromowych jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska