ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Klinika Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia Klinika Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia Klinika Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia Klinika Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia

Informacje ogólne o Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia

Znajdujący się w poznańskiej dzielnicy Jeżyce gabinet chirurgii i urologii oferuje Państwu skuteczne leczenie schorzeń układu moczowego i męskiego układu płciowego. Właściciel gabinetu, dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski, zadbał o pełen komfort gabinetu oraz nowoczesnej sali zabiegowej. Stosowane przez niego najwyższej klasy urządzenia i narzędzia lekarskie, jego duże doświadczenie, wiedza i precyzja dają poczucie komfortu i bezpieczeństwa nawet najbardziej wymagającym pacjentom. O pozytywnych efektach przeprowadzonych przez dr n. med. W.A. Cieślikowskiego terapii świadczy fakt ciągle zwiększającego się grona zadowolonych i wdzięcznych pacjentów.

W ofercie kliniki znajdują się zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia. Pomoc uzyskają tutaj mężczyźni z m.in. dysfunkcją napletka, tzw. stulejką. Wykonuje zabieg pełnego obrzezania lub częściowego z plastyką napletka. Wielu pacjentów zgłasza się do gabinetu dr n. med. W.A.Cieślikowskigo również na zabieg wydłużający zbyt krótkie wędzidełko. Posiada on również bardzo duże doświadczenie w leczeniu stanów zapalnych i nowotworów dróg moczowych i nerek oraz narządów płciowych męskich. W swojej praktyce stosuje nowoczesne metody diagnostyczne i terapeutyczne, m.in. wykonuje badania ultrasonograficzne, urodynamiczne, a także przeprowadza zabiegi endoskopowe (np. w łagodnym rozroście prostaty) oraz laparoskopowe (np. żylaki powrózka nasiennego).

Specjalizuje się w leczeniu raka prostaty, zarówno w początkowych stadiach metodami laparoskopowymi, jak i w stadiach zaawansowanych, co było tematem jego pracy doktorskiej. Korzystający z jego usług pacjenci mogą liczyć na indywidualne podejście, troskę, a przede wszystkim na skuteczność prowadzonego leczenia. Każdej osobie, która miała wykonywany w tym gabinecie zabieg, proponowane są bezpłatne wizyty kontrolne, a pacjenci, u których pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości dotyczące leczenia, mogą kontaktować się z lekarzem telefonicznie przez całą dobę.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dr n. med. Wojciech A. Cieślikowski zdaje sobie sprawę, że oprócz doświadczenia, wiedzy oraz umiejętności, aby uzyskać jak najlepszy skutek terapii potrzebne jest zaawansowane, wysokiej jakości zaplecze sprzętowe. Bardzo dobrze wyposażona sala zabiegowa i gabinet daje naszym pacjentom poczucie bezpieczeństwa, a wdrażane przez nas innowacyjne techniki zabiegowe pozwalają skrócić okres powrotu do zdrowia do minimum.

Udogodnienia dla pacjentów

Aby Pacjenci naszego gabinetu czuli się komfortowo i bezpiecznie, zapewniamy im m.in.:

  • indywidualne podejście – każdy pacjent może liczyć na indywidualne podejście, gdyż dla lekarza dr n. med. W.A. Cieślikowskiego istotny jest nie tylko wynik badań, ale również rozmowa z samym pacjentem. 
  • całodobowy kontakt z lekarzem – pacjenci, u których pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, mogą kontaktować się z naszym lekarzem w każdej chwili, bez względu na porę dnia.
  • bezpłatne wizyty kontrolne – pacjentom po zabiegach w naszym gabinecie proponujemy bezpłatne wizyty kontrolne.
  • obsługa pacjenta zagranicznego – aby komunikacja z osobą obcojęzyczną przebiegała komfortowo, posługujemy się językiem angielskim.