4,9 / 5  - 157 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Onkologia

Ważna informacja

Prezentowany cennik Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia dr Wojciech Cieślikowski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia dr Wojciech Cieślikowski

W gabinecie dr n. med. Wojciecha A. Cieślikowskiego, znajdującym się przy ul. Jeżyckiej w Poznaniu, przeprowadzane jest przede wszystkim leczenie operacyjne stulejki, czyli chorobowo zmienionego, nieprawidłowego napletka. Pojawiający się problem stulejki u najmłodszych pacjentów początkowo usuwany jest za pomocą maści sterydowych, które są w stanie doprowadzić do odklejenia napletka i przywrócenia jego funkcji. Jednak jeśli leczenie to nie skutkuje, proponowany jest zabieg inwazyjny, który wykonywany jest również w przypadku dorosłych mężczyzn. W ramach operacyjnego usunięcia stulejki w ofercie gabinetu znajdują się dwie metody. Plastyka napletka, polegająca na wykonaniu specjalnych cięć mających na celu poszerzenie ujścia napletka lub obrzezanie napletka (częściowe, całkowite). W gabinecie znajdą również pomoc mężczyźni z problemem zbyt krótkiego wędzidełka, u których wykonywana jest plastyka wydłużająca je.

W swojej praktyce lekarskiej dr n. med. W.A.Cieślikowski oferuje swoim pacjentom bardzo szeroki zakres usług związanych z diagnostyką i terapią schorzeń układu moczowo-płciowego. Pomoc u niego znajdą osoby m.in. z zakażeniem dróg moczowych, krwiomoczem, zaburzeniem erekcji, nowotworem czy chorobami nerek. Przeprowadza bardzo dokładną diagnostykę, wykonując zabiegi endoskopowe, badania ultrasonograficzne, urodynamikę oraz kompleksowe badania laboratoryjne. W jego ofercie znajdują się nowoczesne zabiegi endoskopowe, wykorzystywane między innymi w leczeniu łagodnego rozrostu stercza. Laparoskopowo leczy żylaki powrózka nasiennego, stosując fale ultradźwiękowe (metoda ESWL) oraz laser (metoda URSL) małoinwazyjnie leczy kamice dróg moczowych, a wykorzystując innowacyjną metodę TOT pomaga pacjentom z problemem nietrzymania moczu.