Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia - cennik

ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W gabinecie dr n. med. Wojciecha A. Cieślikowskiego, znajdującym się przy ul. Jeżyckiej w Poznaniu, przeprowadzane jest przede wszystkim leczenie operacyjne stulejki, czyli chorobowo zmienionego, nieprawidłowego napletka. Pojawiający się problem stulejki u najmłodszych pacjentów początkowo usuwany jest za pomocą maści sterydowych, które są w stanie doprowadzić do odklejenia napletka i przywrócenia jego funkcji. Jednak jeśli leczenie to nie skutkuje, proponowany jest zabieg inwazyjny, który wykonywany jest również w przypadku dorosłych mężczyzn. W ramach operacyjnego usunięcia stulejki w ofercie gabinetu znajdują się dwie metody. Plastyka napletka, polegająca na wykonaniu specjalnych cięć mających na celu poszerzenie ujścia napletka lub obrzezanie napletka (częściowe, całkowite). W gabinecie znajdą również pomoc mężczyźni z problemem zbyt krótkiego wędzidełka, u których wykonywana jest plastyka wydłużająca je.

W swojej praktyce lekarskiej dr n. med. W.A.Cieślikowski oferuje swoim pacjentom bardzo szeroki zakres usług związanych z diagnostyką i terapią schorzeń układu moczowo-płciowego. Pomoc u niego znajdą osoby m.in. z zakażeniem dróg moczowych, krwiomoczem, zaburzeniem erekcji, nowotworem czy chorobami nerek. Przeprowadza bardzo dokładną diagnostykę, wykonując zabiegi endoskopowe, badania ultrasonograficzne, urodynamikę oraz kompleksowe badania laboratoryjne. W jego ofercie znajdują się nowoczesne zabiegi endoskopowe, wykorzystywane między innymi w leczeniu łagodnego rozrostu stercza. Laparoskopowo leczy żylaki powrózka nasiennego, stosując fale ultradźwiękowe (metoda ESWL) oraz laser (metoda URSL) małoinwazyjnie leczy kamice dróg moczowych, a wykorzystując innowacyjną metodę TOT pomaga pacjentom z problemem nietrzymania moczu.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Onkologia

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Prywatna Klinika Chirurgia i Urologia dr Wojciech Cieślikowski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska