ocena 4.8 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 12:00
niedziela
-

Specjalistyczno-Diagnostyczny Ośrodek Zdrowia to nowoczesne centrum medyczne oferujące szeroki zakres procedur medycznych. Współpracujemy z lekarzami różnych specjalizacji dzięki czemu nasi pacjenci mogą na miejscu wykonać szereg zabiegów, uzyskać profesjonalną pomoc i skorzystać z konsultacji ze specjalistami. Nasz personel to wykwalifikowani i doświadczeni lekarze, którzy stale doskonalą swoje umiejętności po to, aby móc zaoferować pacjentom innowacyjne metody leczenia.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska