ocena 4.8 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 12:00
niedziela
-
Placówka SURGICA Pawełczak została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 4 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w gabinecie.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,8

4 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"SURGICA PAWEŁCZAK to Specjalistyczno-Diagnostyczny Ośrodek Zdrowia. Placówka gwarantuje profesjonalną opiekę medyczną z wielu dziedzin medycyny, tj m.in. medycyna estetyczna, chirurgia ogólna (również dla dzieci), chirurgia ręki oraz chirurgia plastyczna. Oferuje usługi z zakresu dermatologii (również dziecięcej), neurologii, położnictwa i ginekologii, ponadto prowadzi pracownię USG. Oprócz tego, ośrodek realizuje konsultacje w zakresie otolaryngologii, foniatrii i logopedii, zajmuje się zdrowiem psychicznym (również dzieci i młodzieży), leczeniem nerwic, terapią osób z autyzmem dziecięcym, psychosomatyką i psychologią. Lek. Dariusz Pawełczak udziela porad i konsultacji w zakresie chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej. Głównym obszarem zainteresowań doktora jest wewnątrzżylne leczenie żylaków kończyn dolnych przy użyciu pary wodnej, lasera oraz skleroterapii. Klienci chwalą Pana doktora za profesjonalizm. Mówią o nim: ” bardzo miły lekarz, z troską interesuje się pacjentem i jego stanem”. Wszystkie informacje dokładnie i jasno tłumaczy, opowiada ze szczegółami na temat przeprowadzanego zabiegu. To naprawdę życzliwy lekarz z wyjątkowym zaangażowaniem w swoją pracę i podejściem do pacjentów." - Jerzy L. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Ewa
5.0
Ewa
Dodano: 23 czerwca 2017
Jestem bardzo zadowolona! Miła i konkretna opieka!
Dotyczy:
Konsultacja chirurgiczna (czerwiec 2017)
 
Szczegóły 
Mara
5.0
Mara
Dodano: 30 października 2017
Tytuł:
"Jestem zadowolona z usługi kliniki"
Szybka wizyta u specjalisty
Zabieg:
Operacja otwarta zespołu cieśni kanału nadgarstka (październik 2017)
 
Szczegóły 
Ida
5.0
Ida
Dodano: 7 stycznia 2019
Tytuł:
"Zadowolony klient"
Wyczerpujące konkretne informacje, kompetentna,miła obsługa
Dotyczy:
Konsultacja flebologiczna (styczeń 2019)
Lekarz:
lek. Dariusz Pawełczak
 
Szczegóły 
Ida
4.0
Ida
Dodano: 6 marca 2019
Tytuł:
"Polecam"
Miła obsługa, rzetelna informacja
Zabieg:
Chirurgia naczyniowa i flebologia (luty 2019)
Lekarz:
lek. Dariusz Pawełczak
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska