poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
-
niedziela
-
Gabinet Prywatna Praktyka Lekarska Piotr Zagórski Gabinet Prywatna Praktyka Lekarska Piotr Zagórski Gabinet Prywatna Praktyka Lekarska Piotr Zagórski

Prywatna Praktyka Lekarska Piotr Zagórski – informacje ogólne

Zlokalizowany w Kielcach gabinet oferuje profesjonalną opiekę wykwalifikowanego specjalisty w dziedzinie urologii. Doktor Piotr Zagórski to lekarz z ponad 20-letnim stażem pracy oraz posiadacz tytułu FEBU (Fellow of European Board of Urology). Swoim pacjentom oferuje szeroki zakres usług w ramach urologii, w tym konsultacje urologiczne z oceną USG układu moczowego.

Pomoc w gabinecie doktora znajdą mężczyźni borykający się z problemem stulejki oraz krótkiego wędzidełka prącia. Specjalista zajmuje się przeprowadzaniem procedur takich jak cystoskopia czy biopsja gruczołu krokowego.

Oferta gabinetu obejmuje również zakładanie i wymiany cewnika oraz wymiany drenów nefrostomijnych.

Ponadto doktor Zagórski wykonuje badania w ramach orzecznictwa lotniczo-lekarskiego klasy 2, dla członków załóg (tzw. cabin crew). Wydaje świadectwa kwalifikacji dla operatorów dronów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług gabinetu.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

  • Wiedza i doświadczenie kierującego gabinetem specjalisty,

  • Gwarancja prywatności i intymności,

  • Przytulne wnętrza.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska