4,5 / 5
Klinika Prywatne Centrum Chirurgii Klinika Prywatne Centrum Chirurgii Klinika Prywatne Centrum Chirurgii Klinika Prywatne Centrum Chirurgii Klinika Prywatne Centrum Chirurgii Klinika Prywatne Centrum Chirurgii Klinika Prywatne Centrum Chirurgii Klinika Prywatne Centrum Chirurgii Klinika Prywatne Centrum Chirurgii Klinika Prywatne Centrum Chirurgii Klinika Prywatne Centrum Chirurgii Klinika Prywatne Centrum Chirurgii Klinika Prywatne Centrum Chirurgii Klinika Prywatne Centrum Chirurgii

Prywatne Centrum Chirurgii – informacje ogólne

Możemy się poszczycić kilkudziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym, zdobywanym w klinikach chirurgicznych zarówno w kraju, jak i za granicą. Sukcesywne pogłębianie wiedzy umożliwia nam wykorzystywanie w codziennej pracy możliwie najnowocześniejszych metod terapeutycznych. Kadra Centrum to wysoko wykwalifikowani specjaliści oraz personel medyczny, a do bogatego wyposażenia należy nowoczesny specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i leczniczy.

Przeprowadziliśmy ponad 20000 zabiegów, z czego większość w ramach tzw. Chirurgii Jednego Dnia. Wykonanie zabiegu w takim trybie oznacza, że pacjent może samodzielnie powrócić do domu już w dniu operacji. W 1992 roku jako jedni z nielicznych ośrodków w Polsce zaczęliśmy wdrazać tego rodzaju usługi.

W ciągu długich lat działalności nasza klinika dynamicznie się rozwijała, dzięki czemu mieliśmy możliwość poszerzania oferty o kolejne specjalizacje. Obecnie poza chirurgią ogólną, naczyniową i plastyczną naszą specjalnością jest również ortopedia, urologia oraz zabiegi z zastosowaniem komórek macierzystych – wykorzystywanych m.in. w medycynie regeneracyjnej oraz estetycznej. Ponadto zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu pokarmowego oraz przeprowadzamy zabiegi proktologiczne przy użyciu najlepszych dostępnych metod.

Prywatne Centrum Chirurgii przeszło również generalny remont budynku. Na bieżąco wyposażamy je w najnowocześniejszą aparaturę, dostosowując się do aktualnych potrzeb technologicznych i najwyższych standardów leczenia. Na naszych pacjentów czeka 30-osobowy wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem oraz kameralne, przytulne separatki wyposażone w zaawansowany sprzęt monitorujący.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

  • Nowoczesne wnętrza – w 2015 roku klinika przeszła generalny remont. Nasz budynek spełnia najwyższe standardy europejskie. 

  • Udogodnienia dla pacjentów niepełnosprawnych – zadbaliśmy o to, aby budynek, w którym mieści się placówka, był wolny od barier architektonicznych. Dysponujemy windą z wyjściem na zewnątrz, specjalną toaletą i innymi udogodnieniami.

  • Komfortowe pokoje dla pacjentów – większość zabiegów wykonywana jest w trybie chirurgii jednego dnia, jednak dysponujemy salami dla pacjentów, którzy wymagają hospitalizacji. Zapewniamy 24-godzinną opiekę oraz pobyt w komfortowych pokojach z łazienkami.

  • Dogodne formy płatności – istnieje możliwość płatności gotówką lub kartą.

Osiągnięcia i certyfikaty Prywatnego Centrum Chirurgii

Uznanie wśród pacjentów zawdzięczamy dynamicznemu rozwojowi oraz umiejętnościom współpracujących z placówką specjalistów. To lekarze z kilkudziesięcioletnim stażem pracy, którzy kwalifikacje zdobywali w kraju i za granicą. Dysponują certyfikatami i dyplomami, potwierdzającymi uczestnictwo w rozmaitych kursach, szkoleniach oraz konferencjach naukowych.

Poza działalnością usługową prowadzimy także badania naukowe. Nasza praca w dziedzinie patofizjologii układu żylnego została uhonorowana pierwszą nagrodą na Europejskim Forum Żylnym w 2004 roku. Współpracujemy również z Uniwersytetem im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.