Prywatne Centrum Chirurgii - cennik

poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Od 1992 roku przeprowadziliśmy ponad 20 tysięcy zabiegów, głównie w trybie chirurgii jednego dnia. Mamy ogromne doświadczenie w leczeniu przepuklin i żylaków. Łączymy tradycję z nowoczesnością. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno klasyczne zabiegi chirurgiczne, jak i leczenie małoinwazyjne za pomocą m.in. laserów i fal radiowych. Wykonujemy zabiegi z zakresu ortopedii, urologii, proktologii, gastroenterologii i wielu innych specjalizacji. Specjalne miejsce w naszej ofercie zajmują zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych.

Poniżej znajduje się pełna lista świadczonych w placówce usług medycznych.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Operacje zmiany płci

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Prywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz-Borkiewicz jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska