poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
-
niedziela
-
Gabinet Ananicz A & B Gabinety Prywatne Gabinet Ananicz A & B Gabinety Prywatne Gabinet Ananicz A & B Gabinety Prywatne

Ananicz A & B Gabinety Prywatne – informacje ogólne

Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Dermatologiczny A&B Ananicz świadczy usługi w zakresie kompleksowej diagnostyki i leczenia chorób ginekologicznych oraz dermatologicznych. Wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne pozwala nam spojrzeć szeroko na problem zdrowotny, z którym zwraca się do nas pacjent. Do każdego z przypadków podchodzimy indywidualnie. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i dopasowujemy do nich leczenie. Kierujemy się troską o pacjenta, jego zdrowie i dobre samopoczucie.

Do oferty gabinetu należy prowadzenie ciąży fizjologicznej oraz powikłanej takimi chorobami jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze i inne. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu ciąż mnogich oraz zagrożonych przedwczesnym porodem. Na bieżąco monitorujemy rozwój ciąży. Opiekujemy się pacjentkami w okresie okołoporodowym.

Przeprowadzamy pełną diagnostykę dobrostanu płodu, w tym również diagnostykę ultrasonograficzną. Dysponujemy certyfikatem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, uprawniającym nas do wykonywanie badań USG ciąży 3D i 4D. Ponadto oferujemy USG ciąży genetyczne, połówkowe i III trymestru. Badamy przepływy krwi, wykonujemy również komputerowe KTG.

Pacjentkom bezskutecznie starającym się o dziecko proponujemy diagnostykę i leczenie niepłodności. Przeprowadzamy szereg badań diagnostycznych, które mają na celu określenie i wyeliminowanie przyczyny takiego stanu rzeczy. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje monitorowanie owulacji.

Zajmujemy się szeroko pojętą profilaktyką przeciwnowotworową. W trakcie wizyty pobierany jest materiał do badań cytologicznych. W przypadku wyniku budzącego wątpliwości wykonujemy badanie kolposkopowe i w razie potrzeby pobieramy wycinki do badania histopatologicznego. Przeprowadzamy leczenie zmian patologicznych szyjki macicy, w tym zmian nowotworowych. Leczymy również nadżerki.

Oferujemy pełną diagnostykę i leczenie schorzeń ginekologicznych. Przeprowadzamy badania USG ginekologiczne. Do gabinetu zgłaszają się pacjentki borykające się z zaburzeniami miesiączkowania czy okresu okołomenopauzalnego. Prowadzimy pacjentki z zespołem policystycznych jajników.

W ofercie gabinetu znajdą Państwo doradztwo antykoncepcyjne. Zakładamy wkładki wewnątrzmaciczne tradycyjne oraz hormonalne.

Świadczymy usługi z zakresu dermatologii. Oferujemy diagnostykę i leczenie chorób skóry, włosów i paznokci – schorzeń o charakterze wirusowym, bakteryjnym, grzybiczym i alergicznym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

  • Profesjonalne podejście – do wykonywanego zawodu podchodzimy z rzetelnością. Oferujemy profesjonalne usługi medyczne.

  • Lokalizacja – znajdujemy się w niewielkiej odległości od ścisłego centrum Radomia. Łatwo trafią do nas zarówno pacjenci zmotoryzowani, jak i osoby poruszające się komunikacją miejską.

  • Serdeczna atmosfera – leczenie przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze.

Osiągnięcia i certyfikaty Ananicz A & B Gabinety Prywatne

Dysponujemy certyfikatami prestiżowych towarzystw, uprawniającymi nas do wykonywania badań w oparciu o najnowsze wytyczne: Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego i Polskiego Towarzystwa Kolposkopii.