r
Gabinet zabiegowy Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna Wnętrza, wystrój Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna Aparatura, sprzęt zabiegowy Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna Oferta, ćwiczenia, zabiegi Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna Gabinet Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna

Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna – informacje ogólne

Prywatny Gabinet Lekarski Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna to świdnicka placówka, której pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Umożliwiamy im zminimalizowanie i cofnięcie oznak upływającego czasu, pozbycie się mankamentów urody, które w sposób faktyczny bądź psychologiczny utrudniają im funkcjonowanie. Proponujemy Państwu zabiegi małoinwazyjne, przeprowadzane przy użyciu najwyższej jakości preparatów oraz nowoczesnych urządzeń, dzięki czemu oferowane procedury są bezbolesne i szybkie, a przy tym efektywne.

Zakres usług gabinetu obejmuje zabiegi laserowe, dzięki którym m.in. likwidujemy zmiany naczyniowe czy przebarwienia oraz zbędne owłosienie (laserowa epilacja). Przeprowadzamy zabiegi termoliftingu (NIR) i fotoodmładzania (DyeVL).

W ofercie znajduje się karboksyterapia. Ma działanie odmładzające i wygładzające, sprawdza się także w redukcji cellulitu czy cieni pod oczami. To wszechstronna procedura, uzyskująca poprzez iniekcje dwutlenku węgla różnorodne efekty, począwszy od stymulacji syntezy kolagenu, a skończywszy na hamowaniu łysienia. Można ją stosować na dowolnym obszarze ciała – zarówno na twarzy, jak i na owłosionej skórze głowy.

Kolejną stosowaną w gabinecie techniką jest mezoterapia igłowa. Zabieg polega na śródskórnej bądź śródnaskórkowej iniekcji indywidualnie dobranych preparatów – w zależności od potrzeb skóry danej osoby może być to koktajl wielowitaminowy, usieciowany lub nieusieciowany kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe czy antyoksydanty. Stosujemy także preparaty kolagenowe – Linerase. Mezoterapia odżywia skórę, redukuje jej niedoskonałości typu sińce pod oczami, przebarwienia, zmiany potrądzikowe czy uszkodzenia posłoneczne. 

Osoby zainteresowane naturalnymi metodami mogą poddać się terapii Regeneris. To zabieg bezpieczny, bazujący na biokompatybilnym preparacie sporządzonym z krwi własnej pacjenta – osoczu bogatopłytkowym (PRP). Można go wykonywać u alergików. Regeneris cechuje się szerokim działaniem: to procedura skuteczna w odmładzaniu skóry, wypełnianiu blizn po trądziku, leczeniu łysienia, jak również w regeneracji skóry osób po zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej i dermatologicznych.

Wykonujemy zabiegi odmładzające przy zastosowaniu preparatów na bazie kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej. Wypełniacze kwasu hialuronowego wykorzystujemy do przywracania skórze prawidłowego napięcia, gładkości i elastyczności, spłycania zmarszczek i wypełniania bruzd. Przy ich pomocy modelujemy i powiększamy usta. Z kolei toksyna botulinowa jest skuteczna w redukcji zmarszczek mimicznych. 

Kolejną propozycją dedykowaną osobom chcącym poprawić swój wygląd i samopoczucie jest dieta anty-aging firmy Prolon. To przebadany klinicznie program dietetyczny o działaniu przeciwstarzeniowym, umożliwiający redukcję wagi oraz regulację homeostazy.

Przeprowadzamy peelingi medyczne, poprawiające stan skóry, odżywiające, likwidujące przebarwienia, skuteczne w walce z problemami skórnymi o różnej etiologii. Wśród stosowanych preparatów znajduje się m.in. Cosmelan, Azelac czy Mandelac.

Zapraszamy osoby borykające się z problemem nadmiernego wypadania włosów. Proponujemy Państwu mezoterapię, karboksyterapię oraz peptydową terapię włosów i skóry głowy DR.CYJ Hair Filler.

Sukcesywnie wprowadzamy do oferty nowe zabiegi i preparaty. Najnowszą propozycją jest terapia Sunecos, oparta na aminokwasach z kwasem hialuronowym.

Wyróżnia nas kompleksowe podejście do terapii. W celu podtrzymania i utrwalenia efektów uzyskanych dzięki zabiegom wykonywanym w gabinecie polecamy Państwu kontynuację terapii w warunkach domowych – z użyciem preparatów renomowanych firm kosmetycznych takich jak Sesderma, Mesoestetic czy Exuviance. Są one dostępne w naszym gabinecie.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Do wyposażenia gabinetu należą nowoczesne urządzenia, w tym zaawansowany system laserowy firmy Alma, kompatybilny z szeregiem głowic. Posiadamy m.in. głowicę DyeVL, przeznaczoną do fotoodmładzania twarzy, szyi i dekoltu, jak również do likwidowania zmian naczyniowych i przebarwień. Kolejna głowica, NIR, służy do wykonywania termoliftingu twarzy i szyi. Wykorzystujemy również głowicę do epilacji, dzięki której usuwamy niechciane owłosienie z różnych partii twarzy i ciała.

Udogodnienia dla pacjentów

Szeroka oferta gabinetu umożliwia dobór najwłaściwszej metody usunięcia problemu natury estetycznej. Wśród udogodnień dla pacjentów można wymienić kameralną, przyjazną atmosferę, gwarantującą poczucie bezpieczeństwa i intymności zabiegów. Pacjenci mają dostęp do nowoczesnych metod stosowanych w medycynie estetycznej oraz kosmetologii.