poniedziałek
17:00 -
wtorek
17:00 -
środa
17:00 -
czwartek
17:00 -
piątek
17:00 -
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Pacjenci gabinetu mogą skorzystać z szerokiej oferty zabiegów odmładzających, spowalniających proces starzenia się skóry oraz poprawiających mankamenty wyglądu. Wśród proponowanych usług znajdują się procedury z użyciem preparatów na bazie kwasu hialuronowego, mezoterapia igłowa, karboksyterapia oraz zabiegi laserowe.

Gabinet posiada również w ofercie peelingi medyczne, dobierane indywidualnie do rodzaju skóry i potrzeb pacjenta.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie łysienia

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Prywatny Gabinet Lekarski Agata Martusewicz Medycyna Estetyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska