Prywatny Gabinet Urologiczny dr n. med. Robert K. Jarema

ocena 4.8 / 5 (12 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
nieczynne
wtorek
19:00 -
środa
na telefon
czwartek
na telefon
piątek
na telefon
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet konsultacyjny Prywatny Gabinet Urologiczny dr n. med. Robert K. Jarema Recepcja, poczekalnia Prywatny Gabinet Urologiczny dr n. med. Robert K. Jarema Gabinet konsultacyjny Prywatny Gabinet Urologiczny dr n. med. Robert K. Jarema Certyfikaty, dyplomy Prywatny Gabinet Urologiczny dr n. med. Robert K. Jarema Prywatny Gabinet Urologiczny Dr n. med. Robert K. Jarema - logo

Informacje ogólne o Prywatnym Gabinecie Urologicznym dr n. med. Robert K. Jarema

Nasz gabinet to miejsce, w którym pacjenci mogą liczyć na kompleksowe leczenie wszelkiego typu schorzeń i wad urologicznych. Oferujemy profesjonalne, kompleksowe konsultacje, a także kwalifikacje i leczenie – zachowawcze i operacyjne, w pełni dostosowane do wieku i stopnia zaawansowania schorzenia pacjenta. Leczymy wszelkie schorzenia prostaty, takie jak łagodny rozrost (BPH), przewlekłe zapalenie (prostatitis) i nowotwory. Zajmujemy się przeprowadzaniem zabiegów u mężczyzn borykających się z żylakami powrózka nasiennego. Można się do nas zgłosić z problemem krwiomoczu oraz zaburzeniami hormonalnymi wywołanymi andropauzą. Leczymy zakażenia układu moczowego mężczyzn i kobiet, zajmujemy się także kamicą układu moczowego.

Na naszą pomoc mogą liczyć mężczyźni cierpiący na zaburzenia erekcji i impotencję. Leczymy również choroby zewnętrznych narządów płciowych – załupek, stulejkę i wodniaka jądra. Prowadzimy terapię u pacjentów dotkniętych problemem niepłodności męskiej. Udzielamy także pomocy chorym z nowotworami bądź torbielami nerek. W zakres świadczonych przez nas usług medycznych wchodzi również leczenie chorób pęcherza moczowego oraz zaburzeń oddawania moczu. Dla panów zainteresowanych powiększaniem prącia wykonujemy procedury ostrzykiwania kwasem hialuronowym.

Naszym atutem jest możliwość wykonywania zabiegów metodami minimalnie inwazyjnymi. Oferujemy techniki endoskopowe (wykonywane przez cewkę moczową), stosowane w przypadku przerostu prostaty (TURp), guzów pęcherza moczowego (TURt) oraz kamicy dróg moczowych. W naszej ofercie znajduje się zarówno cystolitotrypsja, wykonywana w obrębie dolnych dróg moczowych (pęcherz moczowy), jak i URSL, przeprowadzana w obszarze moczowodu i nerek.

Zapewniamy pacjentom pełną dyskrecję, intymną atmosferę i pomoc wysoko wykwalifikowanego specjalisty z wieloletnim stażem pracy. Zabiegi operacyjne wykonywane są w jednym z warszawskich szpitali.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mamy świadomość, że skuteczne leczenie wymaga zastosowania nowoczesnych metod cechujących się zminimalizowaniem dolegliwości bólowych i skróceniem okresu rekonwalescencji. Z myślą o tym sukcesywnie nabywamy kolejne urządzenia medyczne i wdrażamy innowacyjne techniki zabiegowe, dzięki czemu możemy oferować pacjentom usługi na najwyższym poziomie.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Mamy świadomość, że schorzenia urologiczne dla wielu pacjentów są nie tylko źródłem dolegliwości bólowych, ale i wstydu. Odwiedzającym nas osobom zapewniamy pełną dyskrecję oraz poczucie bezpieczeństwa. Przykładamy wszelkich starań, by czuli się u nas swobodnie, a pobyt w naszym ośrodku był dla pacjentów przyjemnością. W celu zapewnienia chorym poczucia wygody i komfortu przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień:

  • Nowoczesny gabinet – konsultacje i zabiegi są przeprowadzane w znakomicie wyposażonym gabinecie, z wykorzystaniem zaawansowanej technologicznie aparatury medycznej. Dzięki temu leczący się u nas pacjenci mają świadomość, że znajdują się pod opieką profesjonalisty.

  • Przytulna poczekalnia – czas oczekiwania na konsultację bądź zabieg pacjenci spędzają w kameralnej, przytulnej poczekalni, której wnętrza utrzymano w stonowanej kolorystyce pasteli. Nasi goście mogą się w niej w pełni odprężyć i zrelaksować.

  • Indywidualne podejście do pacjenta – każdy pacjent, który odwiedza nasz gabinet, jest traktowany indywidualnie. Dobieramy dla niego najlepszą metodę leczenia po przeprowadzeniu dokładnego badania oraz wywiadu lekarskiego.

Osiągnięcia i certyfikaty Prywatnego Gabinetu Urologicznego dr n. med. Robert K. Jarema

Naszym największym atutem jest wiedza i umiejętności kierującego gabinetem dr n. med. Roberta K. Jaremy. Specjalista może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem zawodowym w leczeniu schorzeń urologicznych. Dobitnym potwierdzeniem posiadanych przez niego kwalifikacji są nie tylko liczne dyplomy i certyfikaty zdobiące ściany jego gabinetu, lecz również zdobyty w 2006 roku tytuł FEBU (Fellow of European Board of Urology). Doktor obejmuje stanowisko konsultanta ds. Andrologii w Europejskim Centrum Macierzyństwa INVIMED w Warszawie, jest również starszym asystentem Kliniki Urologii i Urologii Onkologicznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Prócz tego przez wiele lat piastował funkcję Głównego Konsultanta ds. Urologii Szpitala Soleckiego w Warszawie.

Doktor Jarema doskonalił się renomowanych ośrodkach w kraju i za granicą, w tym w Paryżu (Institut Mutualise Montsouris), Pekinie (Beijing Hospital) oraz Chicago (Northwestern University of Chicago). Przeszedł również staż w Wielkiej Brytanii (University of Cambridge). Zdobyta wiedza i doświadczenie umożliwiły specjaliście dołączenie do grona członków Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU).

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.