Prywatny Gabinet Urologiczny dr n. med. Robert K. Jarema - cennik

ocena 4.9 / 5 (14 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
nieczynne
wtorek
19:00 -
środa
na telefon
czwartek
na telefon
piątek
na telefon
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Zakres oferowanych przez nas usług jest bardzo szeroki. Leczymy mężczyzn cierpiących na impotencję oraz zaburzenia wzwodu, stosując metody farmakologiczne (w tym długofalowe leczenie hormonalne).

U chorych na łagodny rozrost stercza (BPH) stosujemy farmakoterapię, zaś w zaawansowanym stadium – leczenie chirurgiczne. Mężczyźni borykający się z dolegliwościami bólowymi wywołanymi zapaleniem prostaty są u nas poddawani antybiotykoterapii, w szczególnych przypadkach wykonujemy u nich zabiegi fizykoterapeutyczne. Specjalizujemy się w operacyjnym usuwaniu żylaków powrózka nasiennego.

Pacjenci z nowotworem gruczołu krokowego przechodzą terapię dostosowaną do ich wieku oraz stopnia zaawansowania choroby. Najczęściej leczenie polega na wycięciu całej prostaty (prostatektomia radykalna), zaś w uzasadnionych przypadkach stosujemy leczenie farmakologiczne z zastosowaniem specjalnych iniekcji (hormonoterapia).

W przypadku torbieli nerek wykonujemy tzw. obliterację, czyli procedurę podania do torbieli preparatu powodującego jej zanik lub usuwamy je laparoskopowo. Chorzy na kamicę układu moczowego są poddawani u nas minimalnie inwazyjnym zabiegom usunięcia kamieni z dróg moczowych. U pacjentów z gruzami nerek wykonujemy operacje całkowitego lub częściowego usunięcia nerki.

Pacjenci z wysiłkowym nietrzymaniem moczu są leczeni farmakologicznie, a także poprzez zabiegi chirurgiczne o niewielkim stopniu inwazyjności.

Co leczymy

Proponujemy pacjentom kompleksowe leczenie schorzeń i wad urologicznych w pełnym zakresie. Zajmujemy się leczeniem chorób prostaty, począwszy od łagodnego przerostu (BPH) przez zapalenie prostaty, a skończywszy na nowotworach. Pomagamy mężczyznom z zaburzeniami wzwodu i impotencją. Leczymy krwiomocz i schorzenia nerek (nowotwory i torbiele).

W zakres świadczonych przez nas usług medycznych wchodzi także leczenie nowotworów pęcherza moczowego, zaburzeń oddawania moczu oraz zakażeń układu moczowego u mężczyzn i kobiet. Zajmujemy się usuwaniem kamieni z dróg moczowych (kamicą układu moczowego). Pomagamy mężczyznom z zaburzeniami hormonalnymi (andropauza), a także z chorobami zewnętrznych narządów płciowych, w tym z załupkiem, stulejką i wodniakiem jądra. Leczymy również żylaki powrózka nasiennego.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Honorujemy płatności: gotówka,

Prezentowany cennik Prywatny Gabinet Urologiczny dr n. med. Robert K. Jarema jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska