poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
15:00 - 20:00
piątek
-
sobota
-
niedziela
-

Dr n. med. Piotr Świniarski zajmuje się kompleksowym leczeniem schorzeń męskiego układu płciowego. Przeprowadza terapie z zakresu andrologii, urologii i medycyny seksualnej. Wykonuje zarówno zabiegi chirurgiczne, jak i leczenie małoinwazyjne oraz farmakoterapeutyczne. Zajmuje się problemami z niepłodnością męską, zaburzeniami erekcji, chorobami nowotworowymi oraz innymi licznymi schorzeniami. W wielu przypadkach jego gabinet jako jedyna placówka w Polsce prowadzi tak specjalistyczne leczenie.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Operacje zmiany płci

Urologia

Antykoncepcja

Onkologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Prywatny Specjalistyczny Gabinet Lekarski Piotr Świniarski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska