Przeszczep włosów FUE u kobiet Warszawa

Synonimy: leczenie łysienia typu żeńskiego metodą FUE, transplantacja włosów u kobiet metodą FUE, uzupełnianie włosów metodą FUE u kobiet więcej »

Filtruj wyniki

Przeszczep włosów FUE u kobiet Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Medical Hair Gabinet zabiegowy w Medical Hair

Najskuteczniejszą metodą leczenia łysienia u kobiet stanowią zabiegi transplantacyjne włosów, które zapewniają trwały oraz naturalny efekt. Jednym z takich sposobów jest przeszczep włosów techniką FUE (Follicular Unit Extraction), który polega na precyzyjnym pobraniu pojedynczych mieszków włosowych (za pomocą specjalnego urządzenia) i następnym przeszczepieniu ich w okolicę biorczą. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym. Pacjent opuszcza klinikę beż żadnego opatrunku. Jedną z głównych zalet zabiegu jest brak konieczności zakładania szwów (w przeciwieństwie do metody STRIP)

Leczenie łysienia u kobiet techniką FUE w Warszawie

Kobiety na uzupełnianie włosów metodą FUE udać się mogą do lek. med. Juliusza Prandeckiego, specjalisty z zakresu chorób wewnętrznych i anestezjologii, który jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów. W procedurach transplantacyjnych włosów specjalizuje się od 1991 roku. Przeszczepy włosów wykonuje zarówno metodą FUE, jak i FUT (STRIP), która polega na pobraniu paska owłosionej skóry, zszyciu operowanego obszaru szwem ciągłym, podzieleniu materiału na mikroskopijnej wielkości przeszczepy zespołów mieszkowych i umieszczeniu ich na przerzedzeniach włosów (technika pozostawia dość widoczną bliznę, więc polecana jest kobietom, które pragną mieć długie włosy).

Przeszczep włosów FUE u kobiet jest także możliwy do przeprowadzenia w Klinice Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej ProMediOn, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu chirurgii odtwórczej włosów. W placówce kobiety, zmagające się z nadmiernym wypadaniem włosów, poddać się mogą również zabiegowi przeszczepu włosów metodą klasyczną FUT. Oferta ośrodka obejmuje także najnowszą technikę transplantacji włosów BHT (Body Hair Transplant) , która opiera się na wykorzystaniu włosów z innych obszarów ciała, niż głowa (np. pach). Do Kliniki udać się można ponadto na mezoterapię igłową skóry głowy, mezoterapię wzmacniającą włosy oraz na procedurę z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (mezoterapia osoczem bogatopłytkowym).

W Warszawie zabieg transplantacji włosów techniką FUE wykonać może również dr n. med. Artur Sandlewski, specjalista chirurg ogólny oraz lekarz medycyny estetycznej. Należy do wielu renomowanych towarzystw medycznych, w tym do Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów, które zrzesza lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów. Jego oferta z zakresu leczenia łysienia u kobiet obejmuje transplantację włosów metodą FUE, FUT oraz BHT (polecana pacjentom z niewystarczającą ilością transplantów do przeszczepu na głowie).

Cena leczenia łysienia metodą FUE u kobiet w Warszawie i w Madrycie

Kadra w OT.CO Clinic Kadra w OT.CO Clinic

W Warszawie za przeszczep 1 włosa zapłacić trzeba około 7 złotych (około 1,55 euro). Za granicą cena takiej procedury jest znacznie wyższa: przykładowo, w Clínica Luso Española w Madrycie wynosi ona średnio 4 euro, czyli ponad 18 złotych

Przeszczep włosów FUE u kobiet - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 3 000 zł do 20 800 zł
  • Kraków od 2 500 zł
  • Wrocław od 5 000 zł
  • Katowice od 3 000 zł
  • Poznań od 16 000 zł
  • Gliwice od 1 200 zł
  • Gdańsk od 5 000 zł
  • Lublin od 3 000 zł
  • Bielsko-Biała od 2 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa przeszczep włosów fue u kobiet w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu przeszczep włosów fue u kobiet w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska