Przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet

Synonimy: leczenie łysienia u kobiet metodą SAFER, niechirurgiczna transplantacja włosów Safer u kobiet, przeszczep włosów urządzeniem SAFER u kobiet więcej »

Filtruj wyniki

DLA KLINIK: Oferujesz przeszczep włosów metodą safer u kobiet? Dołącz do nas! »

Przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika Ambroziak Estederm Gabinet zabiegowy w Klinika Ambroziak Estederm

Zabieg nowoczesnej transplantacji włosów w technologii SAFER to metoda minimalnie inwazyjna, w której cebulki włosów nie są uszkadzane, rekonwalescencja jest bardzo szybka oraz nie występują blizny pooperacyjne. Technika ta zalecana jest w przypadku łysienia androgenowego, pourazowego także po oparzeniach, napromienianiu lub w bliznach pooperacyjnych.

Zabieg SAFER skutecznym sposobem na łysienie kobiet

We Wrocławiu mieści się Centrum Estetyki dr Kulczycka wyposażone w nowoczesne urządzenie SAFER (NeoGraft) francuskiej firmy Medicamat.  Dzięki niemu, każda pacjentka z problemem łysienia, może poddać się tutaj zabiegowi transplantacji włosów. Innym zabiegiem uzupełniającym włosy jest ich implantacja BIOFIBRE. Lekarzem tym jest dr Aleksandra Kulczycka, lekarz medycyny estetycznej, która swoje umiejętności zawodowe podnosiła na licznych kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. W praktyce zawodowej specjalizuje się w wielu zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, np. w przeszczepie włosów metodą SAFER.

Klinika La Perla znajdująca się w Warszawie oferuje leczenie łysienia u kobiet nowoczesną techniką SAFER. Lekarz przeszczepia tutaj włosy nie tylko u pacjentek, ale także u mężczyzn, którzy chcą uzupełnić miejsca bez włosów. Ponadto do zapobiegania łysieniu stosuje się tutaj także zabiegi mezoterapii skóry głowy. Jednym z kadry medycznej jest w tej klinice dr n. med. Elżbieta Radzikowska, specjalista chirurgii ogólnej (od 2000 roku), plastycznej (od 2012 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej. Doświadczenie z zakresu chirurgii plastycznej zdobywała w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej CMKP im. Orłowskiego w Warszawie w latach 2008-2012.

MedCosmetic to Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej mieszcząca się w Bielsku-Białej, w której sposobem na uzupełnienie włosów u kobiet jest technologia małoinwazyjnej transplantacji włosów przeprowadzania urządzeniem SAFER (Suction Assisted Follicular Extraction and Re-implantation). Takim sposobem można tutaj także poddać się zabiegowi przeszczepiania brwi oraz włosów u mężczyzn. Zabiegi takie i inne wykonuje tutaj dr n. med. Janusz Sirek, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej (egzamin zdany w 1988 roku u dr n. med. Adrianny Oleszyckiej), który z tej drugiej dziedziny doświadczenie zdobywał m.in. w latach 1988-1999 na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Szpitalu Górniczym w Sosnowcu.

Jeleniogórskie Centrum Terapii Laserowej w Jeleniej Górze oferuje nie tylko swoim pacjentkom, ale także pacjentom nowoczesne zabiegi niechirurgicznej transplantacji włosów metodą SAFER (za pomocą urządzenia firmy francuskiej Medicamat). Ponadto można poddać się tutaj wielu innym zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej, np. plastyce powiek, przeszczepowi tłuszczu czy plastyce odstających uszu. Urodę pacjentek poprawia tutaj dr Jarosław Wilk, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia oraz lekarz medycyny estetycznej, który podnosił swoje kwalifikacje i zdobywał nowe umiejętności z zakresu chirurgii estetycznej na licznych kursach i szkoleniach organizowanych m.in. przez Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej.

W Klinice Zawodny Estetic w Szczecinie pacjentki, z problemem nadmiernego wypadania włosów, mogą umówić się na zabiegi ich przeszczepiania z okolic, gdzie jest ich więcej. Lekarz stosuje tutaj innowacyjną metodę SAFER - wspomaganą podciśnieniowo ekstrakcje i implantacje włosów. Lekarzem tym jest dr n. med. Piotr Zawodny, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej oraz lekarz medycyny estetycznej (posiada certyfikat, ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL). Doszkalał się z zakresu medycyny estetycznej na wielu kursach i szkoleniach specjalistycznych, z których posiad liczne certyfikaty i dyplomy.

W Szpitalu LUX MED w Warszawie z zakresu chirurgii plastycznej zarówno pacjentka, jak i pacjent mogą poddać się m.in. zabiegowi przeszczepiania włosów techniką SAFER. Takimi nowoczesnymi przeszczepami włosów zajmuje się dr n. med. Marcin Nowak, specjalista chirurgii plastycznej  (od 2010 roku - specjalizacja uzyskana w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w szpitalu im. prof. W. Orłowskiego w Warszawie) i specjalista chirurgii ogólnej, który w latach 2003-2011 pracował w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP.

Ile kosztuje zabieg przeszczepiania włosów metodą SAFER w Polsce a ile za granicą?

Gabinet zabiegowy w Der-Med Gabinet zabiegowy w Der-Med

Cena zabiegu transplantacji uzależniona jest od ilości przeszczepionych włosów. W Polsce za jeden włos trzeba zapłacić od 11-15 zł - minimalna ilość transplantacji to 200 włosów (ok. 3 tys. zł). Za granicą za podobną ilość zapłacimy przykładowo 4,3 tys. zł w Knudsen Clinic w Australii.

Przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 1 500 zł
  • Kraków od 1 500 zł
  • Gdańsk od 3 500 zł
  • Katowice od 2 600 zł
  • Zakopane od 1 500 zł
  • Józefów od 1 500 zł
  • Bolesławiec od 1 500 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.