Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii i Endoterapii PFGa - cennik

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Nasza placówka powstała, by zapewnić Państwu kompleksową diagnostykę i leczenie chorób układu pokarmowego. Głównym profilem działalności przychodni jest gastroenterologia. Przeprowadzamy leczenie schorzeń przewodu pokarmowego zarówno u dzieci, jak i u dorosłych, a nasza druga placówka – Endoterapia PFG – specjalizuje się w diagnostyce gastrologicznej.

Do oferty przychodni należą również konsultacje z zakresu proktologii, chirurgii onkologicznej i onkologii klinicznej. Specjalizujemy się w leczeniu nowotworów układu pokarmowego. Przeprowadzamy konsultacje w ramach endokrynologii i kardiologii, ponadto do dyspozycji pacjentów są specjaliści dietetyki, psychologii i psychiatrii.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą wykonywanych w naszej przychodni usług medycznych, która znajduje się poniżej, w zakładce „Cennik”.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii i Endoterapii PFG jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska