Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii i Endoterapii PFGa - cennik

4,3 / 5  - 204 oceny »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii i Endoterapii PFG jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii i Endoterapii PFG

Nasza placówka powstała, by zapewnić Państwu kompleksową diagnostykę i leczenie chorób układu pokarmowego. Głównym profilem działalności przychodni jest gastroenterologia. Przeprowadzamy leczenie schorzeń przewodu pokarmowego zarówno u dzieci, jak i u dorosłych, a nasza druga placówka – Endoterapia PFG – specjalizuje się w diagnostyce gastrologicznej.

Do oferty przychodni należą również konsultacje z zakresu proktologii, chirurgii onkologicznej i onkologii klinicznej. Specjalizujemy się w leczeniu nowotworów układu pokarmowego. Przeprowadzamy konsultacje w ramach endokrynologii i kardiologii, ponadto do dyspozycji pacjentów są specjaliści dietetyki, psychologii i psychiatrii.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą wykonywanych w naszej przychodni usług medycznych, która znajduje się poniżej, w zakładce „Cennik”.